No products in the cart.

No products in the cart.

Top

⚠️KÄSI MITTE PESTA⚠️

Olete kuulnud?

Vanasti ringles müüt küünetehnikute seas, et 2 tundi enne ja 2 tundi pärast küünehooldust ei tohi käsi pesta. See arvati olevat üks suurimaid põhjuseid, miks kunstküüned ei püsi.

TEGELIKULT!

Ideaalis võiks Su klient pesta vahetult enne hooldust käed, siis tuleks ka lisaks teostada antiseptika.

Antiseptika sisaldab puhastatud vett, mõningatel juhtudel lõhnaained, glütseriini, aloe verat jne… See tähendab: antiseptikum ei ole sobilik kuuneplaadi puhastamiseks tolmust!

Küüneplaat tuleks teha ettevaatlikult(!) tiibnahast puhtaks, et kunstmaterjal saaks haakuda 100%. Tiibnahk, nagu nimigi ütleb, on nahk, mis kokkupuutel veega paisub. Kui nahk paisub, siis ta omakorda hakkab õõnestama kunstmaterjali ning nädala pärast ongi geel lahti küüneplaadi küljest.

Samal ajal küüneplaadi üleviimine tekitab omakorda olukorra, kus materjal ei haaku enam. 100 gritised viilid naturaalse kuuneplaadi lähedal- BIG NO NO.

 

Tuleb teada Nail Prepi/ küünte ettevalmistus funktsioonist ja selle kasust.

“Nail Prep on loodud küüneplaadilt liigse rasu/ niiskuse ja mustuse eemaldamiseks vahetult enne kunstmaterjali pealekandmist. “

See tähendab, et isegi, kui klient on leotanud oma küüsi vees 30 minutit, siis toode “nail prep” kuivatab/aurutab küüneplaadis oleva liigse niiskuse ning valmistab ette maksimaalseks haakuvuseks.

Nail Prep peab olema alati puhas- saastevaba!

LÕPETUSEKS!

JAH, märgmaniküür on okei geellaki tehnoloogias.

JAH, käsi võib pesta. Käsi peabki pesema enne küünehooldust.

Reset Password