5 põhjust, miks valida maniküür

 

  • Ilmataat hakkab võimust võtma ning külm talv on ukse ees. Mõnusa kosutava maniküüriga saavad su küüned kauni kuju ja küünenahad vajaliku niisutuse. Iga päeva stress, ilma mõjutused ja vähene kodune hooldus muudavad su küüned ja käed kuivaks ning karedaks. Maniküür on parim viis käte hellitamiseks! Sa üllatud, kui mõnus võib kätehooldus sinu jaoks olla + saad omale superkauni lemmik värvi küüntele!

 

  • Lase end hellitada ja lõõgastu samal ajal! Naudi kohvi ning lihtsalt ole, see on “YouTime”! Sa täheldad muutust oma kätes ja küüntes, aga mis kõige tähtsam, kogu ilu tõstab su emotsioonid lakke! Ja seda loomulikult positiivses võtmes.

 

  • Küünte tervis- maniküürijad kuulevad tihti küsimust: Miks mu küüned nii haprad välja näevad?” See on konksuga küsimus, sest tegelikult ei oska ka arstid lõpuni seda kindlaks teha. Põhjuseid on palju-väga palju. Teisalt lihtne versioon võiks olla, et kõik algab sinust endast. Sinu organismi seisund mõjutab tugevalt ka sinu juuste, küünte ning naha seisukorda. Valides tervisiliku eluviisi, kaasates sinna regulaarse maniküüri, võid kindel olla, et teed kõik võimaliku, et oma käte välimust viimase peal kaunina hoida!

 

  • Puhtus ja üleüldine välimus- mis iganes sinu profesioon on tänasel päeval, hoolitsetud ja kaunid küüned on siiski väga tähtsal kohal! Inimesed võivad kujundavada oma arvamust selle läbi, need on küll väikesed detailid, kuid ütlevad nii mõndagi- paraku nii see on. Näritud ja mustad, hoolitsemata küüned ei pruugi jätta sinust kõige paremat esmamuljet.

 

  • Trendikad ja moodsad värvid- mood ümbritseb meid igal pool, teleris, ajakirjas, filmis ja loomulikult interneti avarus. Pinterest ja Instagram suurimad allikad, kust leida viimaseid kuumimaid trende. Nii mõnigi saab maniküüriga ka ise perfektselt hakkama, aga kui sa juba tead, et see küünte lakkimine võtab sinult tüki küljest, siis broneeri aeg oma lemmik salongi!

 

Pidades silmas kõiki viite ja tegelikult on kindlasti põhjuseid, miks maniküüri valida veel ja veel, siis on meil terve oktoobrikuu vältel pakkumine: ostes endale meeldiva NCLA küünelaki (hinnaga 13,90€), siis maniküür on sulle täiesti tasuta.

Maniküüri kuulub: küünekuju korrastamine, küünenahkade hooldus, küünte poleerimine, koorimine ning mõnus massaaž.

Värvivalikus on kvaliteetsed NCLA küünelakid Los Angelesest, mis on ka suurte staaride lemmikud. Nagu Beyonce, Mary J Blige, Madonna, Katy Perry jpt. Vaata värve siit.

Broneeri aeg siit:

Vali PAKKUMINE ning leia sealt oktoobrikuu pakkumine ja vali sobiv aeg.

Maniküüri teostab Kristel.

PS. Laura teeb topeltmõnusat SPA-maniküüri!