fbpx
Üles

Iluteenindaja 5 vale otsust sotsiaalmeedias ehk kuidas saada rohkem kliente!?

  1. Mittepostitamine. Sa oled õppinud/ koolitatud Ilutegija. Sul on spetsiifiline oskus, mis teeb siirast rõõmu kliendile! Miks Sa ei näita teistele, et oskad? Kui Sinul on olemas lahendus teise inimese probleemile ( juukseotsad katki, nägu punniline, küüned katki jne), siis on Su kohustus seda maailmale kuulutada suurelt uhkelt, et Sina oled see, kes aitab neid. Ja nad on tänulikud. 😇
  2. Kole pilt. Kas Sa teadsid, et kõige ausamad pildid on “kolepildid”. Mida tähendab “kolepilt”? See tähendab näiteks, et Su klient teeb nö selfie uutest küüntest, juustest või ripsmetest jne “päris” pilte ja vot see on parim reklaam. Aus reklaam.
  3. Liigne agarus on ogarus. Aga mitte sotsiaalmeedias. Anna endast parim, et luua kasvõi üks postitus päevas, veel parem kaks. Kui oled pildis, on kliendid laivis. 
  4. Sina, sina, sina, sina ehk ainult müügipostitused. Aga vaat! Igat ühte huvitab ainult tema ise ja mis tema saab. Unusta need teleturgu meenutavad postitused, loo väärtuslikku ja ägedat sisu, millest lõikavad kõik kasu. Nipid, tarkuseterad jne.
  5. Teiste laimamine. Sul on valida: kas oled kõikidest tornmajadest uhkeim ja kõrgeim torn ning seda koos teiste kõrgete majadega või(!) oled kõige kõrgem madalmaja, sest Sa lammutasid teised ümberringi maha. Choice is Yours.

#saloneKspert

LIITU GRUPIGA

Kristel

Reset Password