No products in the cart.

No products in the cart.

Top

JUHTUMI KIRJELDUS ” miks mu kandilised küüned ei püsi”

VASTUS:

See on taaskord üks väga tavaline probleem geellaki tehnoloogias.

Liiga kandilised küüned.

Me näeme sagedasti Instas lahedaid pilte ekstra kandilistest modelleeritud geellakiga küüntest. Tegelikkus on see, et need pildid tehakse ära ja viilitakse nurgad maha pehmemaks. See on fake-ilu. :)) Reaalsus on see, et need nurgad ei püsi.

On kliente, kellele ei saagi kandilisi küüsi püsima, sellisel juhul on lahenduseks ovaalsed või mandlikujulised küüned. See on klassika- kui kandiline ei püsi, siis tulevad mandlid ja case closed.:))

Jah, alati on võimalus teha “modelleeritud geellakki”, mis tegelikult on väljanägemiselt üks-ühele geelküüntele ehk siis materjali paksus on ületanud naturaalsuse ja küüne vabaserv on krediitkaardi paksune (0,7-1 mm ja kohati lausa 2mm), on tekitatud stressipunkt, mis on 3-5mm paks: need on tegelikult geelküüned geellaki materjaliga ning ka paraku geellaki hinnaga. Küll aga sellisel puhul võivad isegi need geellaki nimetuse all figureerivad “geelküünte” nurgad isegi püsida. Aga ei pruugi.. Mõnel lihtsalt püsivad paremini mandlid, pole midagi teha.

Ka võib probleem ilmneda aluskihist. Ehk nagu ma varasemas postituses mainisin:

Liiga suur HEMA, DI-HEMA ja THFA sisaldus tootes teeb materjali rabedaks. Esimene hooldus on okei, ka teine hooldus on (veel) okei, kolmandaks hoolduseks on geellakk läinud väga rabedaks, see tähendab et geellakil hakkab naturaalse küüneplaadiga haakuvus muutuma väga nõrgaks ja siis lendavadki tükid välja või siis see vanahea, klient helistab: ” Mul lendas öösel magades küüs ära, ma ei saanud ise arugi ” või ” mul küüs lihtsalt haihtus.”:)))

Pildil oleval kirjas: “alguses kahtlustasin solaariumit” on tõetera sees, sest solaarium, päike, üleüldiselt päevavalgus, mõningad led-valgustused töökohtadel justkui küpsetavad geelmaterjali väikesel sagedusel edasi, mis ongi kvaliteetsete geelide üks põhiolemus. Nad peavad jätma alati 10% kivistumismaad pärast hooldust.

Kuidas ma tean, kas minu geellakkides on need ained?

Pudelil on koostisosade list ehk ingridients: kui kõige esimene koostisosa on kas HEMA või 2-HEMA või DI-HEMA või THFA, siis nende sisaldus on selles tootes kõige suurem. Kui nad jäävad teisele kohale või veel parem kolmandale kohale jne, siis on neid ained selles lakis protsentuaalselt vähe ( alla 20% loetakse ohutumaks sisalduseks), kui neid on protsentuaalselt vähe, siis nad jätavad ka sulle selle 10% kivistumisruumi ja on ka elastsed 16 nädalat ( umb 16 nädalat kasvab küüneplaat). Muul juhul saad hoolduseväliselt tükke parandada või saad selle kõne, et mul kadus küüs ilma enda teadmata, sest materjal on nii rabe kogu küüne ulatuses, et see lihtsalt lendab maha. Või siis saad hooldusesiseselt neid õhumulle maha viilida.. mis on parasjagu aeganõudev.

Sellepärast ma ka alati ütlen, et kui tuleb võõras klient, siis alati katsu pigem rohkem kui vähem vanast materjalist lahti saada, sest me ei tea iial, mis materjali ja lampi seal kasutatud on.

Tarbi targalt, sest tegelikult on kõik lihtne ja loogiline ja kui kaasa mõelda, siis saab küüned väga hästi püsima.

Reset Password