No products in the cart.

No products in the cart.

Top

JUHTUMI KIRJELDUS 2 ” villid pärast küünehooldust”

Allergia ei hüüa tulles!

Kui kliendil esineb geelimaterjalide vastu allergia, siis see kahjuks ei taandu, vaid ajaga ainult süveneb. Kirjutamata kuldreegel on kasutada 2 brändi, mida usaldad, mille sisus oled kindel. Selge see, et kõik brändid ei tooda alati kulda, siis ongi abiks teine bränd. Kui reaktsioon esineb, siis tuleb kohe kunstmaterjal eemaldada ja kliendil paluda külastada arsti. Oleme seda paljuski ka kuulnud ripsmetehnikutelt, kuidas klientidel lööb välja allergia ja nad ei saa enam kunstripsmeid kanda.

Lõpptulemusena on tarbija allergiline ka igasuguse kodukeemia vastu. Ei saa nõusid pesta, ei saa koristada. Ka võib küüneplaat saada kahjustatud juba juuretasandilt. Tulemuseks lainetav küüneplaat. Käte üldine seisukord saab olema vägagi valulik ja kuiv.

Tuleb tähelepanna ka, et ekseemid ei pruugi ainult kätel välja lüüa, teinekord võivad nad avalduda ka seljal, peas, näos jne..

Pane tähele! See ei aita, kui sa ostad omale kallima brändi alusgeellaki, aga värvina kasutad siiski allergeenset geellakki. Ikka võib see allergia avalduda ja ka seda on ajas nähtud/kogetud.

Tarbige targalt ja olge hoolsad oma klientide tervise suhtes, sest allergia on pöördumatu.

Küsi oma küsimus kommentaariumis või saada privaatselt info@salonkauplus.ee ja anname sulle tagasisidet uues blogipostituses.

Reset Password