No products in the cart.

No products in the cart.

Top

Kahjustatud, nõrgad küüned taas särama!

Alustame ABC-st!

Selleks, et naturaalsed küüned oleksid tugevad, pead sa arvestama mõne baasanatoomilise teadmisega.

Küüneplaat kui selline on juba nö valmisprodukt. Tema kvaliteeti saame otseselt mõjutada ainult juuretasandilt ehk maatriksist. Mulle alati meeldib mõelda maatriksist kui tehasest. Tehas toodab rakke, nimetame neid selles postituses hellitavalt Opeliteks. Nüüd Opeli tehase omanikena, soovime tootmise viia täiesti uuele tasandile ja hakkame tootma hoopiski Ferrarisid. Sest: Ferrarid on veel säravamad kui Opelid. Ferrarid on veel vastupidavamad kui Opelid. Ferrarid on silmale apetiitsemad.

Tehase omanikuna näed ja tead, et tuleb teha mõned muudatused tootmises. Tuleb võtta kasutusele lisameetmed, mis on siis antud juhul vitamiidide ja kasulikke ainetega rikastatud küünehaõli. Ehk nagu sai postituse alguses mainitud, siis tuleviku küüneplaadi tervist saame mõjutada ainult juuretasandilt. Globaalselt tuntuim küünenahaõli on CND SOLAR OIL! See suurepärane tegelane sisaldab endas E-vitamiini ja jojoba õli. Kasutades regulaarselt SOLAR OIL küünenahaõli on võimalik saavutada Opelitest Ferrarid. E-vitamiin on kasulik nahale ja küüntele ning jojoba õli annab elastsuse, mis omakorda on vajalik, et küüned ei murduks.

Nüüd! Tuleb arvestada veel mõne baasteadmisega.

Selleks, et näha Opelist sirgumas Ferrarit, läheb õige pisut aega. Keskmiselt kasvab küüneplaat 16 nädalat, seega peame olema pisut kannatliku, et tulemust nautida.

Aga meie, naised, tahame juba tulemust eile!

Seega on tark soetada omale kõrvale ka CND RESCUERXX, mis parendab küüneplaadi olemuse tajutavalt paremaks ja seda siis ikka suhteliselt koheselt. Teate ju küll, et autot saab tuunida igasuguste spoileriringidega ja muude vidinatega. Me saame ka oma “Opelitest” peteka teha ja panna sinna külge mõningaid lisaaineid, et nad justkui näeksid välja Ferrarid ja seda juba täna! Ehk jälle tagasi tulles teema juurde, siis RESCUERXX sisaldab endas kertiinproteiini ja jojoba õli. Järjekordne baasteadmine kui selline: küüneplaat ise koosnebki nii niiskusest kui ka keratiini valgust ( proteiinist). Ahhaaa! Seega RESCUERXX täidab küüneplaadi eluks vajalike ainetega ja samal ajal tagataustal toimetab SOLAR OIL, et päeva lõpuks oleks küüned juba juuretasandilt Ferrarid.

Ehk siis võtame teema kokku: juuretasandil töötab küünenahaõli CND SOLAR OIL, et uus kasvav küüneplaat saaks tulla täiustatul kujul ning selleks et täna olemasolev küüneplaat oleks tugevam ja säravam, kasutame CND RESCUERXX’i!

SOLAR OIL’ija RESCUERXXí koostööl saavad Sinu küüned taas särada!

Reset Password