Valik kingiideid sõbrapäevaks, mis jäävad alla 20€
14. veebruar on armastuse ja sõpruse ülistamise päev. See on suurepärane aeg meeles pidada nii oma sõpru kui kallimat. Traditsiooniliselt kingitakse oma lähedastele sel päeval punaseid ja roosasid südamete ning armsate sõnumitega meeneid ja muidugi lilli ning kommikarpe. Järjest enam muutuvad inimesed aga praktiliseks ja kingivad hoopis neid asju, mida päriselt vaja võiks minna. Kas murrad Sinagi pead, mida kinkida sõbrapäevaks naisele, emale, õele või sõbrannale? 


Teeme Sinu elu lihtsamaks ja panime kokku 7 alla 20-ne euro maksvat ideed, mida kinkida sõbrapäevaks. 

  1. Meeldiva aroomiga mõnusalt kooriv ja niisutav huulekoorija sobib ideaalselt igale naisele kinkimiseks. Kui soovid eriti kümnesse panna, vali punast värvi granaatõuna lõhnaline koorija. 
  2. Pehmendav huulepalsam sobib hästi koos huulekoorijaga kinkimiseks või siis ka eraldi kingina. Iga naine soovib, et huuled oleksid pehmed ja terved. Ärge laske ennast erinevatest toonidest eksitada, tegelikult on ta siiski nagu hügieeniline huulepulk ja jätab huultele vaid õrna kuma.
  3. Säravale naisele sobib kinkimiseks sädelev näo- ja kehakoorija. Koorija aitab eemaldada surnud naharakud ja niisutada koheselt nahka. Samas jätab ta kehale õrna sädeluse, mis eriti hästi on märgatav just suvisel ajal päevitunud nahal.
  4. Huuleläige sobib kinkida sellisele naisele, kes ei soovi kanda tugevat meiki. Huuleläige niisutab huuli ning annab neile armsa kuma ning sobib kandmiseks nii eraldi kui mõne lemmik huulepulga peal.
  5. Õrnalt aromatiseeritud lõhnavesi sobib kasutamiseks nii kehal kui juustel. Sobib hästi ka näiteks voodipesu lõhnastamiseks, et saaksid uinuda lemmikaroomide keskel.
  6. Kätekreem on küll selline asi, mis ei tohiks puududa ühestki majapidamisest. Klientide lemmikuks on kujunenud just maasika ja prosecco lõhnaline niisutav kätekreem.  Sõbrapäevale omaselt on ta ka roosakas-punastes toonides.
  7. Juuste eest aitab hoolt kanda juukseseerum. Eriti vajalik just talvisel ajal kasutamiseks igale pikajuukselisele.

Boonuseks lisame ka kaheksanda soovituse nendele, kes tahaksid oma armsat küünetehnikut kuidagi üllatada. Nagu me teame, ei ole küünetehnikutel kunagi piisavalt värve või on just täpselt see üks ja sinu jaoks sobiv puudu. Seega leia oma lemmik ja kingi see talle järgmisse hooldusesse minnes. Näiteks sõbrapäevale omased punased toonid kuluvad alati ära. 

Enne kingi valimist aga mõtle, mis võiks kingi saajale meeldida. Millised on tema huvid või hobid ning mis on tal juba olemas ja mida võiks vaja minna. Vali välja tema jaoks parim ja võid kindel olla, et valid õigesti.