Kombineeritud maniküür

Milleks maniküür?

Maniküüri kursus/koolitus peab (!) olema igal küünetehnikul taga taskus. Geelküüned on ka tore oskus, aga kui Sul puudub oskus teha maniküüri, siis tegelikult on Sul ka pool tööd tegemata. Kombineeritud maniküür on lihtne viis, kuidas korrastada kliendil küünenahad.

Professionaalne geellakkija oskab teostada märg- ja aparaadimaniküüri kui ka kombineeritud maniküüri. Sa oskad hinnata nahatüüpe ning tead, millist maniküüri teostada. Oskad valida vastavalt nahatüübile ka puuriotsikuid ning elektriviiliga ei jäta jälgegi maha.

Mida elektriviiliga teada?

Elektriviiliga nahkade töötlemine küüneplaadil peab olema tõepoolest selliselt teostatud, et küünetehnik, ei kuule ja klient ei tunne. Kahjuks sagedasti on see just vastupidi. Küünetehnik kuuleb (küüneplaadi viilimist) ja klient tunneb ning tulemuseks on ületöödeldud küüned.

Milleks modelleerimine?

Modelleerimine annab võimaluse nõrgematel küüntel “ellu jääda” kolmeks nädalaks. Modelleerimine annab võimaluse lusikakujulistel küüntel särada. Modelleerimine on selline piiripealne tegevus. Liialdades kogustega võivad küüned välja näha kui pallid ja muhlikud, see ei ole modelleerimise eesmärk. Oled sa kunagi mõelnud, milline on see ideaalilähedane naturaalne küünekuju, mille poole me kunstmaterjaliga püüdleme?

VAATA VIDEOT👇