fbpx
Üles

KÜÜNETEHNIK JA PALGATÖÖ

Ma olen 15 aastat salongi pidanud nii rendi- kui ka tänaseks palgasüsteemiga. Teate, mis on küünetehnikute või ehk isegi iluteenindajate suurim murekoht. Nad ei saa omale lubada… suurt mitte midagi suurt. Tahaks kodu, laenu ei saa. Tahaks palka, aga pole iseloomu, et ise raha koguda, et siis reaalselt omale palk välja maksta ning ka riigile maksud maksta. Oluliselt lihtsam on 1000€ tasku panna, kui sellest umbes 35% riigile anda ja mida suuremaks summad, seda suuremaks maksud. Olgem ausad, kujuta ette vaimusilmas: sul on 1000€ sularaha käes ja sul on valida, kas teha mustalt (riik nagunii ei saa teada) või siis viia pangaarvele, et sellest suur osa anda riigile. Mis teeksid?

Kindlasti on neid, kes seda teevad, ärge teie võtke isiklikult. Aga olles nii kaua olnud ilumaailmas, siis ma tean faktiliselt, et on osa tehnikuid, kes on 100% mustalt. On osa tehnikuid, kes kuidagi ääri-veeri maksavad sotsiaalmaksu. Siis on neid, kes on leidnud/ nuputanud omale mõne väljundi, kuidas haigekassat endal hoida, et siis kogu teenistus ikkagi sularahana taskus hoida ning siis on neid tehnikuid, kes teevadki reaalselt palka, aga see on haruldus.

Ja see ju ongi tegelikult fine, eks ole. AGA! Kas te teate, kui palju HÄID tehnikuid lõpetab enda lemmik eriala just seetõttu, et neil on vaja minna nö “päris” tööle. Palgatööle. Neil on vaja saada palka, aga küünetehnikuna lihtsalt ei vea välja. Tähendab… veab ikka välja, tööd on ja sularaha ka liigub, aga nad ei saa enam lubada päev korraga elamist. Neil on vaja emapalka või laenu või lihtsalt stabiilsust. Mõni on kogenud haigeks jäämist ja töölt eemalolemist. Makstes ainult sotsiaalmaksu, võib Haigekassa panus olla ikka väga nigel kodus oldud päevade eest…

Novott, ühesõnaga, kui nüüd mõni küünetehnik luges seda ja tundis ennast ära, siis SALON-K küünesalongis on võimalus tulla palgatööle. Areng võib olla kiire ja palganumbrid võivad saada apeetiitseks panga jaoks üsna kiiresti, kui Sa vaid ise tahad ja oled ka töökas.

Mis ma veel ütlen?! Küünetehnik, kes on pikalt töötanud sularahaga/mustalt, kui Sa nüüd ühel päeval otsustad hakata “läbipaistvaks” küünetehnikuks, siis see algus on ehmatav. Justkui.. kuhu mu raha läheb?!? Maksude maksmine kogu teenistuselt iluteenindajana ongi nii uus, nii ebareaalne. Seega ole oma kandideerimises väga kindel, sest me oleme reaalselt väga läbipaistev küünesalong ja sulli meil taskutesse ei liigu. Fakt.

SALON-K küünesalongis olemegi rõhku pannud, et koht näeks esinduslik välja ja ka asukoht oleks mugav ning väljapaistev.

Kasutame RITZY tooteid, mis on hüpoallergeennsed ja vabalt kättesaadavad Sulle salongi poolt, seega värvivalik on MEGA. Kliendid väga kiidavad.

Veel kasutame pangaterminali, mis on klientide lemmik!

90% klientidest maksavad pangakaardiga, see on üks suur mugavusaspekt neile. Ta ei pea spetsiaalselt raha käima välja võtmas. Kasutame ka broneeringusüsteemi, mis saadab kliendile välja ka meeldetuletus SMSi teenusele eelneval päeval. Meil on üliharva broneeringu tühistamisi ja unustamisi ei tule üldse ette. Salongis on ka olemas administraator.

Kirss tordil on pidevad koolitused nii mindsetilt kui ka küünetöös. Mindset ehk siis Sinu peas toimuv on üks suur, kas siis edasiviiv jõud või vastupidi takistav jõud. Anname SALON-K poolt parima, et see oleks pigem positiivne suund. Koolitusi toimub meil reaalselt iga kuu. Seega küünetehnikuna kui ka inimesena areng on pidev ja ainult paremuse poole.

Enne tööd alustamist saad Sa põhjaliku koolituse nii GEELLAKK tehnoloogias kui ka GEELKÜÜNTEs.

Pluss on meil meeskonnasisesed motivatsioonimängud! Jõuluks Michael Korsi kell, näiteks. 🙂 Või Denim Dreami kinkekaart, you name it.

Meil on olemas puhkeruum, steriliseerimisruum ja in general MEGA LÕBUS vibe.

Ma olen Sinuga aus, pead mõistma, et absoluutselt kõik ülalloetud maksab. See on nagu auto, Sul on võimalus mitte kasutada kõikvõimalikke “vidinaid” ning saad “liikuri” soodsalt, võib- olla mitte nii mugava küll aga rahakotile olulisemalt sõbralikumalt. Teine võimalus on kasutada tulesid ja vilesid ning kasutada peenemat sorti automarki, aga hind on ka teine.

UUS KÜÜNESALONG avatakse MUSTAMÄE KESKUSES ( tasuta parkimine) detsembris. Väljaõpe algab novembri lõpus.

Ootan Sinu kandideerimist:

info@salonkauplus.ee

Kristel

Reset Password