fbpx
Üles

Ma mõtlen, et mis mõttes?

Ma mõtlen, et mis mõttes kannab küünetehnik ühte ja sama kummikindapaari terve päev. Rõve ju?!

Miks te seda teete? Kas sa kujutad ette, et lähed hambaarsti juurde ja vennas tuleb samade kinnastega, millega ta just eelmisele patsiendile juureravi tegi või sikutas just tarkushammast välja. Või veel parem, naistearst?

“Külastas” eelmist patsienti, nüüd vaatab sinu ka üle nende samade kummikinnastega. Lihtsalt pesi käed koos kinnastega puhtaks ja törts desi peale ja läheb minna! Järgmine! See ei käi nii ju!? Ma mõtlengi, et mis mõttes küünetehnik niiviisi käitub?

Või…mõni tehnik näiteks käib vetsus nende samade kummikinnastega, teine käib tobi kiskumas nurga taga ja siis teenindab klienti edasi.

Ma mõtlen, et mis mõttes?

Mille jaoks sul need kummikindad on? Mis on nende eesmärk? Niisama ilusad, tellin veel nunnud roosad, siis läheb mu outfitiga kokku. Või leidsin eriti tummised, nüüd punnitab lahedalt terve päeva ühe paariga, jesss sääst (need säästutehnikud on veel kõige “agaramad” hoidmaks kokku puhtuse ja kvaliteedi osas)!

Kummikindad on mõeldud nii sind kui ka su klienti kaitsma! See on win-win!  Ka küünetehnikud näevad oma töös verd, soolatüükaid jpm. Sa ei tea, mida su klient enne sinu juurde tulekut tegi. Pigistas mädapunne!? Käis vetsus, on “see aeg” kuus, nüüd pesi käsi..a võib- olla ei pesnud korralikult.. a võib-olla ei pese kunagi käsi.. Ja kui palju me korjame viiruseid klientidelt!?

Ja sa ei vaheta kindaid pärast igat klienti? Ma mõtlen, et mis mõttes?

Ühesõnaga, kui sa oled otsustanud, et sa kasutad oma klientide teenindamiseks kummikindaid, siis arvesta, et kummikindapaar on mõeldud per klient! Ja nii on!

Kliendid, ülekutse teile! Ma panen teile südamele, jälgige, millega teie tehnik tegeleb. See ei ole aus SINU TERVISE suhtes, et sind teenindatakse samade kummikinnastega, millega eelmist või lausa ka üleeelmist klienti hooldati! Hooldus algab uute puhaste kinnastega ja hoolduse lõpus lendavad kindad prügikasti.

Punkt.

 

 

Reset Password