No products in the cart.

No products in the cart.

Top

Ma tegin kliendile haiget ja mitte vähe!

Aasta võis olla 2007- kronsaaeg. Olin küünetehniku🧑🏻‍🏭 ametit pidanud selleks hetkeks juba 3 aastat ehk siis “kõige targem”.👩🏻‍🎓
Tollel ajal olid juba kenasti olemas elektriviilid ehk maakeeli puurid. Mul oli ka Promedi käepide, seda “kolakat” laual ei olnud. Käepidemelt sai kiiruseid sättida. Isiklikult pööretest polnud kuulnudki. Puuriotsikutest ei teadnud mitte muhvigi.. Reaalselt! Mitte midagi. Karedused? Mis materjalist? Kaua kestavad? Mitte midagi- 0.
Puusalt valisid sellise otsiku, mis tundus parim selles hetkes. Materjali eemaldati manuaalselt viiliga (80 grit 🤦‍♀️). Ei mäleta, et tollel hetkel oleks elektriviili geeli eemalduseks kasutanud. Ainult küünevall.
 
 
 
Ühesõnaga, tuli klient💅. Mina, oma suurepärase 3-aastase staažiga- “küünemaailma võll”, võtsin aga oma käpide, ilmselt panin pöörded põhja- enam ei mäleta. Otsikutest kasutasin mingit valget suht-koht teravate äärtega silindrit (tänaste teadmistega ütlen, et see oli valge kivist otsik).
Ja mis juhtus?
❌Jah! Ma puurisin/ viilisin/ lõikasin küüneplaadi läbi lunula piirkonnast ühel sõrmel- teadmatusest.
❓Kas tead miks?
🚫Mul puudusid teadmised puuriotsikutest.
🚫Mul puudus arusaam, mis on lunula.
🚫Mul puudusid teadmised ohututest pööretest.
🚫Kas ma vajusin/ vajutasin puuriotsikuga kuuneplaadile liiga tugevasti? Jah.
 
See haav ei tulnud kohe ilmsiks, alles paar nädalat hiljem. Jah! See haav läks mädanema. Piinlik või mis?
 
⚠️Tollel ajal ei olnud internetti nagu täna. Infot aparaadi kasutamiseks sisuliselt ei olnudki. Ei olnud ka vastava sisulisi koolitusi.
✅Täna on erinevad raamatud saadaval, küll inglise keeles, aga nad on kättesaadavad/tellitavad.
✅⚠️Internetist guugelda mida iganes. Kas see info lõpuni pädeb, ei saa kindel olla. Youtubest/ instagramist/ facebookist saad infot.
✅Koolitusi erinevaid- nii online kui live.
❤️Ole uudishimulik. Ära ole nagu Kristel 2007.
 
 
P.S. Pildid on võetud internetist.

Reset Password