Mida tähendab geelküünte hooldus 30-45 minutiga?

Kas see näitab vilumust? Võib- olla.

Kas see tähendab kvaliteetset tööd? Võib- olla.

Kas vilumust näitab staaž? Võib- olla.

Ma olen kokkupuutunud koolituste käigus erinevate modellidega. On tõepoolest olnud modellideks geelküüsi, mida on hooldatud modelli sõnul 32 minutit. 😱Geelküüned. Kristallid ka peal (kes kristalle paigaldavad, teavad, et see on kena ajakulu).

Mis on minu arusaam läbi minu silmade:

☝️Kiirküüntel enamasti puudub stressipunkt. Neil on mingisugune nähtav stressipunkt, mis oleks okei, kui Sa vorbiks päevast päeva mandlikujuga küüsi. Aga! Stressipunkt ideaalis asetseb kõikidel küüntel samas kohas. Neid kiirküüsi, mida olen kohanud/näinud, suuremalt jaolt on stressipunktid: kas olematud või kuskil kus juhtub.

☝️99%-lise tõenäosusega puudub nendel küüntel pikkusele vastav C-kaar, mis peaks olema pikkade kandiliste küünte puhul silmnähtav. Miks on c-kaar vajalik? Selleks, et küüned püsiksid hooldusest hoolduseni ning ei murduks suvalistest kohtadest. Kas sinu kandilistel/coffini küüntel on c-kaar? Selle saavutamine on ajakulu.

☝️Küljejooned on allakaarduvad. Küljejoon ei saa olla grammigi kongus. Kongus küüsi tuleks tõsta, mis tähendaks ajakulu.

☝️Vabaserv võiks ideaalis olla õhuke, suisa 1mm. Selle saavutamine nõuaks kõikide eelnimetatud kriteeriumite täitmist, et need küüned oleks vastupidavad. See tähendaks ajakulu.

💅Elementaarne maniküür- kunstküünte hooldus on maniküür nagu iga teine, ainult võimalusega saada kuntslikult ilusad küüned ka lisaks. Ehk siis hoolt tuleks kanda terve käe heaolu eest. Küünenahad tuleks korrastada, võimalusel eemaldada karedad paksendid sõrmedelt. Miks mitte isegi koorida ja kindlasti kreemitada ning enne võiks paluda ka kliendil käsi pesta. See kõik on ajakulu. Kreemitamine ja katepesu- pakun puusalt 3-5 minutit.

Kiiresti ON võimalik hooldust teha, kasutades viilimisrutiini, omades kogemust, omades staaži, olles kiire käega. Kaheldav, et kvaliteetne teenus oleks saavutatav 30-45 minutiga. ☝️Disain ei ole küünetehnika. Disain on lõbu.

Sa võid auto ka tulede ja viledega ära tuunida, aga kui autohooldus on tehtud kaheldava väärtusega kohas ja kaheldavalt, siis su auto eluiga ilmselt väga pikalt ei kesta. Aga näeb ilus välja vähemalt, onja? 😂

See kõik on puhtalt minu isiklik arvamus.

Ja see PILT on puhtalt Triinu 13-ne aasta tagune töö😂, mis näitab ehedalt eelnimetatut. 13 aastat tagasi oli see okei. Täna ei ole. Arvan ma.

Kristel