No products in the cart.

No products in the cart.

Top

Miks valida Kindad Pudelis

Miks Sinu nahk kuivab?

Kuiva naha põhjustab loodusliku niiskuse ja õli puudus. Sagedasti võivad tavapärased (kuntslikult) niisutavad kreemid olukorda leevendada küllastades nahka nafta jääkproduktidega ning vahapõhiste ainetega, mis kiirelt kaotavad oma toime pärast käte pesu või kasutades oma käsi igapäeva toimingutes.

Kas Sa oled kunagi kogenud, et pärast mõne kunstliku kreemi kasutamist on Su nahk veelgi kuivem, kui enne kreemi kasutamist?

Kasutades kuntslikke niisutavaid kreeme oma nahal, annad Sa automaatsel oma ajule signaali, et minu nahk on mõnusasti pehme ning niisutatud, kuigi tegelikkus on hoopiski vastupidine, toimub dehüdratsioon. Ehk siis maakeeli: kasutades kuntslikke kreeme, annad sa oma nahale lisaaineid, mis muudavad Sinu oma niiskuse ja õli tootlikkuse laisaks. Mida rohkem lisaaineid, seda laisemaks su organism muutub, sest aju saab signaali, et kõik on okei. Tulemuseks saadki kuivemad käed, kui enne kreemitamise alustamist.

.

Dry Skin

Kuidas parandada nahakuivust?

Selleks, et niisutus mitte ainult ei “peidaks” lihtsalt kuiva nahka, vaid ka konkreetselt lahendaks kuiva naha probleemi, peaks niisutaja ehk siis kreem läbima suuruselt teist naha kihti. Paraku nafta- või vahapõhised kunstlikud niisutajad jäävad pidama ainult naha pindmisele kihile. Tegelikult saavutab PARIMA vajaliku niisutuse sinu enda naha loomulik hüdratsioon!

Seetõttu oleks parim lahendus nahal toota rohkem loomulikku niisutust.

Kasutades nö tavalisi kuntslike kõikvõimalike kreeme, “peidad” naha kuivust ja seda ajutiselt. Pikemas perspektiivis tähendab see seda, et sa muutud sõltuvaks, sest nahk vajab iga kasutuskorra järel järjest rohkem ja rohkem lisa kuntsliku kreemi.  

Gloves In A Bottle® — LAHENUDS

Erinevalt ebaefektiivsetest kuntstlikest niisutajatest, on Gloves In A Bottle kaitsev kreem, mis haakub naharakkude kõige välimise kihiga, mõjudes kui nähtamatud kindad.

Pikemas perspektiivis aitavad need “nähtamatud kindad” juba eos ära hoida nahakuivust, kaitstes sinu nahka niisutamist takistavate tegurite eest. Pluss aitab säilitada naha loomulikku naturaalset niisutust, mille tulemuseks on oluliselt paremini hüdreeritud nahk, kui võrrelda nö “tavaliste kreemide tulemustega.

Gloves In A Bottle products

“Meie meeskond on täiesti vaimustuses Gloves in A Bottle® kreemist! Meil on päris mitu töötajat, kes kannatasid naha kuivuse käes. Pideval kokkupuutel alkoholiga, muutus nahk tundlikuks ja lausa valusaks. See on hämmastav, kui mitmed neist on kogenud, et pärast kreemi kasutamist on käed paranenud.”
product-05-2-231×300
Cathy Fischer, Nakkushaiguste arst
US HAIGLA, North Carolina

Enamik kodus/tööl kasutatavaid kemikaale ning isegi kosmeetika ja lõhnaõlid, pihustatakse otse nahale, mille tulemuseks võib olla, kas nahahaigused  või pragunenud/ kuiv nahk.

Koristades, küpsetades, tehes aiatöid või näiteks maalides, suusatades või kalastades või olles lihtsalt karmi ilmaolustiku käes, võite kogeda samuti kuiva või ärritunud nahka.

Kui sul ei ole harjumust kasutada kindaid või tekitab kinnaste kandmine ärritust, siis on Gloves In A Bottle’i kasutamine parem kui üldse mitte midagi. Loomulikult, kui kinnaste kasutamine on teatud tegevuste juures rangelt nõutud, peate neid ka kandma, ent Gloves In A Bottle tagab sekundaarse ja/või ajutise kaitsekihi näiteks kinnaste rebenemisel või ärritajate sattumisel kinnaste sisse.

Üks Gloves In A Bottle’i pealekanne kestab neli või enam tunde ning tuleb maha loomulikult  läbi naharakkude uuenemise.

Dry Skin Care

Antud toode ei ole FDA poolt hinnatud. Gloves In A Bottle® Inc ei esita väiteid selle kohta, et antud toodet saab kasutada ekseemi, psoriaasi, nahaallergiate, dermatiidi või mõne muu haiguse diagnoosimiseks, ravimiseks või ennetamiseks; või, et toote eesmärgiks on keha struktuuri või mistahes funktsiooni mõjutamine.

Pole ühtegi väidet selle kohta, et Gloves In A Bottle® pakub piisavat kaitset mistahes ärritajate vastu, va mustus. Järgige alati tootja ohutuse juhtnööre kahjulikke ainete käsitsemisel. Gloves In A Bottle® ei asenda nõutavat ohutuskaitset, sealhulgas kindaid.

Reset Password