Kuidas see toimib

Miks erineb Gloves In A Bottle® tavalistest emulsioonidest ning kreemidest?

Võrratu paranemine

Parim lahendus kuivale ja ärritatud nahale

Gloves In A Bottle on sinu nahka kaitsev emulsioon. “Kindad Pudelis” kreem haakub naharakkude kõige välimise kihiga, säilitades naha loomuliku niisutust ning õlisid.  Naturaalse niisutuse ning õlisuse kadu on peamine kuiva ning ärritunud naha põhjus. See on üks peamisi argumente, miks soovitavad paljud dermotoloogid kasutada just Gloves In A Bottle’it nahakuivuse parandamiseks.

Erinevalt tänapäevastest nahahooldusvahenditest, mis püüavad asendada naha loomulikku niiskust sageli rasvase kunstliku niisutusega, suhestub Gloves In A Bottle naha surnud rakkudega luues nn nähtamatud kindad. See uus välimine kiht aitab ära hoida loomuliku õli ja niiskuse kadu, toetab naha elastsust ja parandab epidermide üldist võimet kaitsta sisemisi naharakkude kihte. Gloves In A Bottle’i looduslik niisutav toime teeb teie naha pehmeks ning elastseks!

 

Samal ajal kui traditsioonilised niisutajad, emulsoonid ja nahakreemid katavad sinu nahapoore ummistavate ning hingamis- ja pinguldamisvõimet pärssivate nafta- või vahapõhiste ainetega, hingab ning higistab nahk loomulikult tänu Glove In A Bottle’i toimimisele. Kuna see muutub otseses mõttes naha väliskihi osaks, ei pesta seda maha nagu teisi emulsioone, vaid ta eemaldub loomulikult naha koorudes.