Modelleeritud Geellakk: 10 Asja, Mis Võib Valesti Minna

Geellakkimine ja modelleeritud geellakk on suurepärane viis kaunite ja vastupidavate küünte saavutamiseks. Kuid on mitmeid asju, mis võivad valesti minna ja mõjutada küünte püsivust ja välimust. Siin on kümme levinumat probleemi, mida küünetehnikud peaksid vältima.

1. Vana Hoolduse Mitte Eemaldamine

Geellaki tehnoloogia on loodud naturaalset küüneplaati tugevdama ja jätma mulje kui lakitud küüntest. Ajas on läinud kaduma ilus naturaalse välimusega geellakk. Miks? Hirm. Hirm, et geellakk ei püsi kliendil ja kindlasti ka kogemus, et mõnel kliendil ongi olnud anomaaliaid.

Selle hirmu taustal paljud küünetehnikud jätavad hoolduse käigus vana geellaki eemaldamata. Iga hooldusega muutuvad küüned järjest rohkem paksemaks ja järjest enam geelküünte sarnaseks. Küünetehnikule ajamahukam töö ja kliendil silmnähtavad kunstküüned. Algne naturaalne välimus on ajas ennast minetanud. Lisaks, tegelikult, selline geelküünte laadne tehnika võib ajas palju rohkem varjatud vigu tekitada.

LAHENDUS:

Alati eemalda kogu materjal geellaki hoolduses. See aitab vältida ebamugavaid õhumulle, kuna materjal on õhem. Ka eelmine alusgeellakitoon ei kuma läbi uue kihi, mida sageli internetis näeb. Nii näevad küüned välja õhukesed ja naturaalsed – just sellised, nagu geellakk peaks olema.

2.Hirm elektriviiliga tööd teha

Küünetehnikud kardavad sageli elektriviiliga materjali eemaldamist, et mitte kliendile haiget teha ja liiga lähedale küüneplaadile minna, see tõttu jäetakse vana hoolduskihti küünele. Olgem ausad, mingist hetkest näevad kliendi küüned välja nagu “pätsid”

LAHENDUS:

Kui kardad elektriviiliga liiga lähedale küüneplaadile minna, on sul kaks võimalust. Esiteks, eemalda enamus geellakist elektriviiliga ja seejärel kasuta järelejäänud alusgeeli eemaldamiseks leotamistehnikat. Teiseks, analüüsi oma elektriviili kasutamise tehnikaid. Liiga jõulised liigutused ei võimalda tajuda, millal materjal lõpeb ja küüneplaat algab, mis viib punaste ja nõrkade küünteni. Kuigi jõulised liigutused sobivad värvi eemaldamiseks, tuleb küüneplaadile lähenedes vähendada survet puuriotsikuga.

3. Küüneplaadi irdumine küüneloožist

Aparaatne või kombineeritud geellaki tehnoloogia tulek turule on toonud kaasa massilise küüneplaadi üleviilimise. Liiga suured kiirused ja kehv elektriviili käsitlus on toonud kaasa küüneplaadi punaseks viilimise ja tänu sellele kogeb järjest rohkem kliente onühholüüsi ehk küüneplaadi irdumist küüneloožist.

4. Põletus Küüneplaadil

Keskmise või kehva kvaliteediga UV/LED lampide kasutamine võib põhjustada alusgeellaki ebakorrektset kivistumist. Kui alusgeel jääb “tooreks”, võib see põhjustada küüneplaadi põletust, eriti kui küüneplaat on juba üleviilitud. Ka vale kinnitusvahendite kasutus võib seda põhjustada.

LAHENDUS:

Vaheta UV/LED lampe pigem tihedamini kui harvemini. Ära doseeri üle kinnitusvahenditega, less is more.

5. Liigne Kinnitusvahendite Kasutamine

Kui kunstmaterjal lööb küünevalli poolt lahti, ei pruugi probleem olla toodetes, vaid tehnikas. On ütlemine: kui kunstmaterjal lööb lahti küünevalli poolt, siis on see 95%-se tõenäosusega küünetehniku tegemata töö. Seega ei ole tarvidust kasutada nii primerit kui ka bonderit samaaegselt või lausa happega primerit, et saada küüned püsima küünevalli piirkonnas.

6. Liiga Tugev C-Kaar Geellakkimises

Liiga tugev C-kaar geellaki tehnoloogias võib põhjustada nurkade murdumisi, tükkide väljalendamist ja geellaki üldist mõranemist vabaservas. Juba nädal pärast hooldust on näha ilminguid.

7. Küünte Lahtilöömine Külgedelt

Elektriviiliga küünevalli piirkonda puhastades liigutakse sageli mööda küüneplaati kuni vabaservani välja. Elektriviiliotsikuid kasutatakse jõuliselt, mis omakorda teevad küüneplaadi külgedelt õhukeseks ja punaseks. Nädala jooksul lööb materjal lahti külgedelt võib ka märgata kerget onühholüüsi. Ka võivad küljed narmendama hakata.

8. Brändide Miximine

Kasutades ühe brändi primerit ja teise brändi alusgeellakki, võib tekkida olukord, kus küüneplaadi PH-tase läheb paigast ära. See võib põhjustada küünte lahtilöömist, kuna erinevad tooted võivad tekitada liiga happelise keskkonna.

LAHENDUS

Oluline on kasutada sama brändi tooteid kogu baasi loomisel: sama primer, sama alusgeellakk ja sama pealisgeel. See tagab toodete omavahelise sobivuse ja püsivuse.

9. Eeltöö Olulisus

Tiibnahk jäetakse sageli teadmatusest küüneplaadile, mis põhjustab materjali lahtilöömist nädala jooksul. Puhas ja teadlik eeltöö on kõige olulisem punkt, et tagada geellaki püsivus.

10. Oh, soodsamalt saab rohkem

Odavad geellakid ja küünetooted võivad sisaldada kemikaale, mis on teadaolevalt allergeenid, need tooted võivad tekitada kliendile punetust, sügelust ja isegi villide tekkimist küüne ümbruses. Soodsad tooted võivad sisaldada ebastabiilseid või ebakvaliteetseid koostisosi, mis võivad põhjustada geellaki halvemat haakumist küüneplaadile. Liiga tugevad kemikaalid võivad nõrgendada küüne struktuuri ja põhjustada küünte murdumist või irdumist küünealumikust.

LAHENDUS

Eelista tunnustatud brände ja kvaliteetseid tooteid, mis on läbinud range kvaliteedikontrolli ja vastavad rahvusvahelistele standarditele.

Modelleeritud geellakk võib olla kaunis ja vastupidav, kuid ainult siis, kui järgitakse õigeid tehnikaid ja kasutatakse kvaliteetseid tooteid.

Kui sul on küsimusi või vajad lisainfot küünte hoolduse kohta, jäta oma küsimus kommentaariumisse või saada privaatselt info@salonkauplus.ee. Anname sulle tagasisidet uues blogipostituses ja aitame lahendada sinu muresid!