fbpx
Üles

NEED 5 ASJA ON ILUSALONGIS MAAKAD!

Kas ma olen ise kunagi allpool väljatoodud asju teinud. Jah, olen küll. Tagasimõeldes tulebki selline ülekere judin sisse ja mõte hangub pähe: “fuhh kui maakas!”

Alustame siis!

NR.1) Raadio ilusalongis! Nagu..mis värk sellega on? Miks peab SkyPlus röökima salongis- alati kui ma satun salongi, kus mängib raadio, siis see tekitab veidike sellise nurgataguse keldrikoha vibe’i. Isegi kui salong on esinduslik. Raadio kuulamine ilusalongis on minu meelest maakas! Väikse krediidi jätan internetiraadiojaamadele, mis sisuliselt mängivad ainult muusikat ilma mulata. Aga raadio in general-maakas!

NR.2) Telefoniga rääkimine, samal ajal klienti teenindades?! Kas see ei ole nagu eelmine sajand? Kas see ei ole juba nagu t ä n a p ä e v a l kõigile iseenesest mõistetav, et me ei helista ega chati messengeris töö ajal. Me ei näe restoranis teenindajat Sinult tellimust võttes, et tal oleks kael kaheksas- mobla seal vahel kinni ja lobiseks oma lapsega. Kas see telefoniga suhtlemine ei peaks olema väljaspool kliendiaega? Telefon teeninduses- minu meeles max maakas! Jah, kui Sul on vaja videot teha või pildistada oma tehtud tööst, siis on see teisel eesmärgil, aga nagu muu elukorraldus peaks olema ka muul ajal.

Ilmselt üks läbipaistvamaid küünesalonge Eestis

ME HOIAME KVALITEETI KOOLITADES ENNAST ALATI VIIMASTE TRENDIDE JÄRGI NING MÄRKSÕNADEKS ON PUHTUS JA SEDA IGAS MÕTTES.

NR.3) Suitsetamine tööajal, töökohal?! Okei, suitsetamisest ma saan aru, iga inimese vaba valik. Kui see on töökohast kaugemal nurga taga kuskil peidus, no olgu. Mis värk sellega on, et Sa lähed kliendiga koos lambist suitsetama? Samas okei, kui Sa oled üksi oma kabinetis ja klient on juba selline semu, no hüva. Samas Ilusalongis mõjub see kliendiga koos suitsetamas käimine, keset teenuse osutamist, maakalt. AGA mis värk see on, et Sa jätad kliendi ootele ja lähed suitsetama?? Ja suitsuhais ja ILUteenindaja..öak! Vot on ekstra maakas. Kätepesu, suuvärskendaja- need kaks asja peaks olema koguaeg saadaval ja ega see ka igakord ei aita. Konihais iluteenindajal on lihtsalt rõve.

NR.4) Ropendamine Ilusalongis!? Me kõik oleme korra elus näinud seda ühte Iluteenindajat, kes lihtsalt valimatult ropendab. Filter puudub. Nagu nais-oss. Fuh! Maakas! Kas siis peaks maksimaalne piff olema ja vä-tama ja ää-tama? Ei! Töökorras suufilter peaks olema. Elementaarne viisakus. Restoranis Sa ei kuule, et teenindaja küsiks: ” Noh, mida teile täna, rsk?” V*ttu, ma vaatan, mis seal köögis üldse on?” MAAKAS.

Nr.5) Räpane Ilusalong?! Puhtus on nagu kunst, iga üks näeb seda ikka kohe nii erinevalt. Pole midagi ebameeldivamat kui must Ilusalong, aga! Absoluutselt kõik naised arvavad, et nad “väljakoolitatud puhastuseksperdid” (ka mina). Mul oli kunagi üks sõber, kes iga kord, kui üle pikaaja külla tuli, siis esimese asjana läks otsejoones vannituppa inspekteerima. Ise samalajal irvitades. No tead, selline poolhuumoriga, aga tegelt ka pisut uudishimutsedes. 😀 See pidavat näitama, kui puhas inimene on. Ma olin ja olen siiamaani temaga täiesti nõus! Pole midagi rõvedamat, kui must wc-pott ning lubjakivi ja mustusega kaetud kraanikauss. Räpane salong annab ka salongiomaniku töökultuurist ja tema “tööpuhtusest” aimdust. Mustus on maakas. Väkk.

Ja tegelikult on ka 6-s punkt, aga see on nii lapsekingades Eestis. Sularahaga händeldamine. Kas see ei ole juba tänaseks nagu eilne päev?! 90-ndad?! Kas nagu tänapäeval ei peaks juba olema kõikides Ilusalongides võimalus maksta kaardiga?! Minu meelest on see ka pisut juba nagu rublaajastu “maksmine ainult sularahas”.

Blogipostitusele ka lisaks video. VAATA SIIT 😎

Kristel

Reset Password