fbpx
Üles

SINA MAKSAD, AGA MINA EI MAKSA! VOL 2

Tegin postituse, kus rääkisin karmist reaalsusest, et Iluteenindaja ei maksa makse. Sellest karmist reaalsusest on ka pool tegelikkus, et Iluteenindaja ei adu ettvõtlusmaailma. Ma toon Sulle mõned näited, mis juhtub, kui Sa nihverdad.

1. HAIGEKASSA

Kujuta nüüd ette OÜ/FIE-taja! On katkuaeg (nagu meil siin stabiilselt on)! Ja Sa jääd haigeks, oled rajalt maas kena nädala! Nii! Seda teame kõik, et kui neid kliente hakata tühistama või edasi lükkama, siis sealt tuleb seakisa :)), mõni on väga arusaaja, teine on nagu.. ma ei tea …sure või surnuks, aga minu küüned peavad tehtud olema! Ühesõnaga haigena tuleb klientidega see mentaalne brainfu*k läbi teha. Nii! Ja siis, Sa võtad omale sinise lehe.

Katkuajaga on uus seadus. Esimene päev ei maksta Sulle midagi-vastutad ise. Tead, mis teine päev juhtub…? OÜ/FIE vastutab. Ja kes see on? Eks ikka Sina ise! Ja tead, mis siis kolmas, neljas ja viies päev on? Ikka jätkuvalt Sa ise! Ehk siis 5 päeva on Sinu teha! 6-ndal päeval tuleb Haigekassa hüvitama! Ja kui Sa oled veel maksnud juhatuse liikme sotsmaksu AINULT! Siis palju õnne!

Pluss kirsiks tordil võin Sulle öelda, et olles eemal see nädal ja saades selle eest kopika, oled Sa haige seal kodus.. aga ega riik tahab ju saada oma sotsiaalmaksu maksmist ikkagi… See tähendab: Sa oled oma vastutusel sisuliselt haige, raha ei saa ja riigile maksad makse ikkagist!

Siin tuleb mängu töölepingu eelis teise inimese firmas. Esimene päev vastutad ise ja teisel päeval hakkab juba keegi teine Sinu eest vastutama. Pluss ka sotsiaalmaksu maksab ta Sinu eest ise.

2.LAPSEGA HAIGE

Oi! Palju parem! Kohe esimesest päevast tuleb Sulle haigekassa taha! Väike jess! Ja nii kuni 14 päeva! AGA! Seda sellisel juhul, kui oled endale kenasti palka näidanud. Kui Sa oled see vennas, kes maksab nii vähe kui võimalik ja nii palju kui peab, siis saad umbes 5€ päevas :)) JUHUUU! Ja sotsiaalmaksu maksad Sa endiselt!

Pluss! Kas Sa seda tead, planeerides pisipere, Sa võid oma OÜ-lt maksta omale maailma parimat palka, et , aga jäädes dekreeti, siis tutkit, brat! Riiki ei huvita Sinu isikliku OÜ pealt saadud palk! Saad ikkagi miinimumi!

Sa võid oma OÜ-lt maksta omale maailma parimat palka, et , aga jäädes dekreeti, siis tutkit, brat! Riiki ei huvita Sinu isikliku OÜ pealt saadud palk! Saad ikkagi miinimumi!

3. KODULAEN

Kodulaenust võid Sa und näha. Ma võin pea anda, et enamus teist ei maksa endale füüsiliselt palka, vaid maksab lihtsalt maksud ja näitab nii öelda kassast sularaha palka. Seega 0 autoliising, 0 kodulaen! Ja mis kõige ägedam selle asja juures, olles isegi väga hea sissetulekuga OÜ omanik ja makstes omale VÄGA HEAD palka! Selle peale ütlevad Sulle pangad, puhka jalga!

Muidugi, kavalamad saavad selle laenu ka oma isikliku OÜ-ga kätte, eks seal ole nõkse, loomulikult!

Selle loo point on see, et võta omale kaardimakse! Kogu oma teenistus sinna OÜ pangaarvele ja tee omale korralik palk!

“Aga siis mulle ei jäägi midagi?” Aga tõsta siis hinda!

“Aga mulle ei tulegi siis kliente!?” Kui oled väärt tegija, tuleb iga klient tagasi! Aga ka Sina oled väärt paremaid tingimusi, olles haigena kodus, mitte haiguse lõpuks riigile võlgu!

Ja üleüldsegi päeva lõpuks, kui meie Iluteenindajate, teenuse hinnad saab lõpuks kõrgemaks, siis võib-olla! VÕIB-OLLA hakkabki klient rohkem mõtlema, kuhu ja mis kvaliteedile ta oma Iluteenuse raha panustab, sest ega aeg on näidanud, kõige suuremat hinda küsib see Iluteenindaja, kes tegelikult on elus ühel koolitusel käinud ja teeb mingit teenust, mis pole ammu enam selle teenuse nime vääriline.

Kõige suuremat hinda küsib see Iluteenindaja, kes tegelikult on elus ühel koolitusel käinud ja teeb mingit teenust, mis pole ammu enam selle teenuse nime vääriline.

VÕIB-OLLA surebki siis lõppude lõpuks see turusolkija välja!

Alati jääb neid nurgataguseid, aga alati on ka neid, kes hindavad ausust, puhtust ja kvaliteeti!

Jätkub…

Reset Password