No products in the cart.

No products in the cart.

Top

SOODNE GEELLAKK vs RITZY

Siin on kirja pandud lugu inimese poolt, kes ei ole ise küünetehnikuna tegija, vaid lihtsalt väga tähelepanelik teenuse tarbija.

Sageli kuulen, et kliendid otsivad teenust eelistades juba teatud brände teistele, sellega ma tahan öelda, et kliendid märkavad. Ka kliendid oskavad väärtustada kvaliteeti. Ka väljaspool Eestit.

See on äge! Vaata, mis on tarbijal öelda Ritzy toodete, eelkõige värvide koha.

Head lugemist!

Kristel

SOODNE GEELLAKK vs RITZY

Me kõik ju teame, kui palju erinevaid küünetoodete pakkujaid on olemas. Ja me kõik ka teame, kui erinevad on nende toodete hinnad. Ilmselt enamus on ka mõelnud, et miks ma peaksin seda kallimat ostma, kui odavam teeb sama töö ära, eksole?! 

Muidugi on olukorrad erinevad ja võimalused erinevad, aga ma kohe toon välja mõned põhjused, miks me Salonkaupluses just Ritzyt armastame ja miks ka Sina võiksid kvaliteeti kvantiteedile eelistada.

  • Katvus

Paljud odavamad geellakid vajavad perfektseks katvuseks 3-4, vahel isegi 5 kihti lakki. Mõelge nüüd ise, kui ajamahukas on see tegevus ning kui palju toodet ühe kasutuskorraga kulub. 

Vastukaaluks Ritzy Lac, mille julgelt 98% värvidest katavad 1 kihiga. See tähendab ainult üht – ajavõit ja toodet jätkub ka kauemaks.

  • Kasutusmugavus

Kas oled kunagi ostnud imeilusa värvi, aga seda peale kandes mõelnud, et kes see küll oli, kes värvile sellise tobeda pintsli välja mõtles? Pintsel on jäik ja kare nagu põrandahari. Kraabi siis sellisega mööda küünt, jätab veel jutid ka peale ja kuluta taaskord aega, et väljanägemine korrektne oleks.

Ritzy värvid aga on kreemise konsistentsiga ning pintsel on mugav – lihtne peale kanda ja taaskord aitab aega säästa.

  • Tolmab nagu vulkaanipurse

Kellel erinevate toodetega kogemust pole, see ilmselt sellist võrdlust teha ei oska, aga omast kogemusest võin öelda, et juba viilimist alustades on näha, kas kasutatud on kvaliteetset või mitte nii väga kvaliteetset toodet. Odavamad geelid on  tavaliselt hästi kõvad ja viilides lendab sealt tolmu nagu purskaks mõni vulkaan- tehnik on üleni valge nagu kummitus, rääkimata siis veel lauast ja muudest läheduses olevatest objektidest.

Ritzy tolm on seevastu raske ja vajub koheselt alla. Paljud tehnikud on isegi öelnud, et ei kasuta Ritzyt viilides imurit, sest seda pole lihtsalt vaja.

  • Sisaldavad allergeene

Odavamad tooted on sageli HEMA põhjal tehtud, mis tähendab, et sisaldavad allergeene. Pikaaegsel kasutamisel hakkavad välja lööma erinevad allergiad nii tehnikutel kui klientidel. Allergia võib esineda nii paikse sügeleva laiguna kätel või kehal, aga ka näol. Sage allergia tunnus võib olla ka migreen. Ükskõik millisel kujul, siis ükski allergia pole meeldiv.

Ritzy tooted seevastu on hüpoallergeensed, ehk ei sisalda ühtegi allergeeni. Hüpoallergeense toote märgise saavad vaid need tooted, mis on märgist taotlenud ja läbinud erinevad testimised. Ehk on kinnitatud, et tooted on allergeenidest priid ja seega täiesti ohutud nii tehnikule kui kliendile.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et odavama otsa tooted ei tööta tehniku kasuks. Neid kasutades on töö märgatavalt ajamahukam. Seevastu kvaliteetsemad ja professionaalsemad tooted on loodud tehniku tööd mugavamaks, kiiremaks ja kvaliteetsemaks muutma.

Reset Password