download-5-2.jpg

ALEX Corrector Serum + Vitamin C 30ml, taastav ja nahka elavdav seerum C-vitamiiniga

51,00

Corrector Serum + VIT c on spetsiaalne valgenduskompleks türosinaasi pigmendi aktiivsuse pärssimiseks. See on tõhus seerum naha heledamaks muutmiseks ja taastamiseks. Sisalduvate toimeainete arbutiin, C-vitamiin ja gigavalge kompleksi eesmärk on kahjustada melaniini tekkeks vajalikke oksüdatsiooniprotsesse.   Samas annab seerum palju niiskust ja annab nahale mõnusa tunde. Naatriumaskorbüülfosfaat pakub niiskust ja elustab nahka, pentüleenglükool parandab naha seisukorda,  Seerumil on rakke kaitsvad omadused.

Laos

Efektiivne naha heledamise ja värvimuutuste ravimine:

Corrector Serum + Vitamin C on välja töötatud, et inhibeerida melaniinide moodustumist, muutes selle ideaalseks valikuks inimestele, kellel on naha värvimuutused ja tumedad laigud. Koostisosad nagu arbutiin, C-vitamiin ja Giga-White kompleks suunavad naha värvimuutusi, soodustades ühtlasemat ja sära andvat jumet.

 

Niisutus ja regenereerimine:

Seerum mitte ainult ei tegele naha värvimuutustega, vaid pakub ka olulist niisutust ja kaitset kõikidele nahatüüpidele. See sisaldab Alpine Herbal Extracts ja C-vitamiini, mis aitavad kaasa naha üldisele taastumisele ja värskendamisele, jättes naha hästi toidetuks ja nooruslikuks.

 

Mitmekülgsus ja ühilduvus:

Corrector Serum + Vitamin C saab hõlpsasti lisada igapäevasesse nahahooldusrutiini. See sobib kasutamiseks nii hommikul kui õhtul pärast näo puhastamist. Lisaks toimib see hästi koos teiste Alex Cosmetici Brighten Line toodetega, võimaldades luua tervikliku ja tõhusa nahahooldusrutiini.

Kokkuvõtlikult on ALEX Cosmetics Corrector Serum + Vitamin C märkimisväärne lahendus inimestele, kellel on mureks naha värvimuutused. Tõhusad naha helendamise koostisosad, niisutavad omadused ja ühilduvus erinevate nahahooldusrutiinidega muudavad selle väärtuslikuks lisandiks igapäevasesse ilurutiini.

ALEX’I TUGI

Alex Cosmetics on bränd, mille taga seisavad professionaalsed kosmeetikud, kes on igati valmis sind personaalselt aitama, kui vajad toote soovitusi, abi nahaprobleemidega või lihtsalt esteetilist boost’i.

PROFESSIONAALSED KOSMEETIKUD GONSIORI ILUKLIINKUS

Elynor Loorents- Esteetilise meditsiini õde

Janika Loos- Esteetilise meditsiini õde

Siret Stender- Alex Cosmetics maaletooja ja kosmeetik

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
ALEX Corrector Serum + Vitamin C 30ml, taastav ja nahka elavdav seerum C-vitamiiniga ALEX Corrector Serum + Vitamin C 30ml, taastav ja nahka elavdav seerum C-vitamiiniga
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required