30221_RENEW_Digital_De-Stress_Serum_top_0_web_scale_50_ppi_72_embedColorProfile_true-1010x1010-1.png
2023-03-01-13_05_44-untitled-message-html.png
30221_RENEW_Digital_De-Stress_Serum_top_0_web_scale_50_ppi_72_embedColorProfile_true-1010x1010-1.png
2023-03-01-13_05_44-untitled-message-html.png

BUDUAARI ILULEMMIK 2023! ALEX Cosmetics DIGITAL DE-STRESS SERUM näoseerum 30ml

48,00

BUDUAARI ILULEMMIK 2023- Parim professionaalne salongikosmeetika

  NIISKUSE BOOSTER KAITSEKS VABADE RADIKAALIDE* JA SINISE VALGUSE EEST (HEV*) Spetsiaalne antioksüdantide kompleks kaitseb nahka HEV sinise valguse [Digital Aging] ja negatiivse saaste eest, mis põhjustavad põletikku, ebaühtlast nahatooni ja enneaegset nahka soodustavad vananemist. Hüaluroonhape ja skvalaan küllastavad nahka niiskusega, asetavad naha ja seda ümbritseva vahele kaitsebarjääri ning tagavad sileda ja värske nahatunde.

Laos

Kas sa teadsid, et pidev töö ekraani taga võib oluliselt kiirendada naha vananemist?

*HEV-valgus ehk pidev ekraanitaga istumine

ehk UV–kiirgus ja saaste. Ekraanidest kiirgav valgus (High Energy Visible ehk HEV valgus) põhjustab nahal oksüdatiivset stressi ning vabade radikaalide tootmist, mis käivitab inimese nahal armutu vananemisprotsessi. Samuti põhjustab enneaegset vananemist ka UV–kiirgus ja nahale kasulike toitainete puudus.

 

*VABAD RADIKAALID 

Vabad radikaalid, oksüdatiivne stess, antioksüdandid. Need on mõisted, mida kuuleb sageli, kui tuleb juttu tervisest ja ilust.

Kuid mida need mõisted enda taga peidavad?  Millist mõju need ühendid meie organismile avaldavad?

Selleks, et organism saaks eksisteerida, peavad rakud tootma energiat. Energia tootmise käigus tekivad aga lisaühendeid, mille hulka kuuluvad ka vabad radikaalid. Need on keemilised ühendid, mis võivad olla oma olemuselt väga ebastabiilsed ning reaktiivsed.

 

Mõõdukas koguses vabade radikaalide teke ei ole organismile kahjulik, vaid hoopis kasulik, sest see käivitab organismi kaitsemehhanismid. Kui aga vabade radikaalide hulk tõuseb liiga kõrgele, võivad need kahjulikud ühendid kahjustada rakke ja esile kutsuda erinevaid haiguslikke seisundeid nagu südant ja veresoonkonda puudutavad haigused, Altzheimeri tõbi, dementsus, vähkkasvajad, autoimmuunsed haigused. Samuti põhjustab liigne hulk vabu radikaale naha enneaegset vananemist, muudatusi juuksestruktuuris ning värvis ja võib viia juuste väljalangemiseni. Olukorda, kus vabu radikaale on organismis rohkem kui neid neutraliseerivaid ühendeid, kutsutakse oksüdatiivseks stressiks.

 

Vabade radikaalide tootmist organismis võivad suurendada suitsetamine, alkohol, erinevad kehavõõrad ained ja kemikaalid, ravimid, praetud ning rasvased toidud, UV–ja röntgenkiirgus.

TOIMEVIIS

Spetsiaalne igapäevane kaitse- ja antioksüdantkompleks naha kaitsmiseks sinise valguse [HEV] ja keskkonnareostuse eest, mis soodustavad põletikku, ebaühtlast nahatooni ja enneaegset vananemist. Hüaluroonhape ja skvalaan küllastavad nahka niiskusega ja loovad naha ja keskkonna vahel kaitsva barjääri, pakkudes ühtlast ja värsket välimust.

 

ALEX’ist

Alex Cosmetic – professionaalne toimeainekosmeetika Saksamaalt

Kasutame oma hooldustoodetes looduse jõudu, mis on  kombineeritud tõhusate kõrgtehnoloogiliste koostisosadega. Liigume looduslähedaselt, terve ja hoolitsetud naha poole ning pakume kõike, mida teie nahk soovib ja vajab: puhastuspiimad, toonikud, koorijad, BB-kreemid, öö- ja päevahooldused, näomaskid, seerumid, päikesekaitse

ALEX’I TUGI

Alex Cosmetics on bränd, mille taga seisavad professionaalsed kosmeetikud, kes on igati valmis sind personaalselt aitama, kui vajad toote soovitusi, abi nahaprobleemidega või lihtsalt esteetilist boost’i.

PROFESSIONAALSED KOSMEETIKUD GONSIORI ILUKLIINKUS

Elynor Loorents- Esteetilise meditsiini õde

Janika Loos- Esteetilise meditsiini õde

Siret Stender- Alex Cosmetics maaletooja ja kosmeetik

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
BUDUAARI ILULEMMIK 2023! ALEX Cosmetics DIGITAL DE-STRESS SERUM näoseerum 30ml BUDUAARI ILULEMMIK 2023! ALEX Cosmetics DIGITAL DE-STRESS SERUM näoseerum 30ml
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required