download-3-1-1.jpg

Jõuline ja toitev koostis! ALEX SKIN SUPER FOOD 7x 1.5ml, toitaineterikas ja taastav ampullikontsentraat

29,00

SKIN SUPER FOOD ampullid on tõeliselt erakordsed tooted, mis pakuvad väärtuslikke toitaineid ja energiat naha taastumiseks ning sobivad kõigile nahatüüpidele. Ampullide taastav ja toitev koostis on ideaalseks valikuks tundliku, vananeva ja aknele kalduva naha hoolduseks.

Ainult 1 laos

KELLELE?

Sobib kõigile nahatüüpidele: SKIN SUPER FOOD ampullid on väljapaistev valik kõigile, olenemata nende nahatüübist. Nende ampullide potentsiaal on eriti märkimisväärne tundliku, vananeva ja aknele kalduva naha jaoks, pakkudes õrnust ja rikkalikku toitumist. Lisaks võivad ampullid olla kasulikud ka ekseemi ja psoriaasi ravimisel, kui neid kombineerida rahustava kreemi või eliksiiriga.

 

MIKS JUST SKIN SUPER FOOD?

Võimsad taastavad toitained: SKIN SUPER FOOD ampullides leidub väärtuslikke rahustavaid ja taastavaid toitaineid, nagu vitamiinid, õlid, fosfolipiidid ja piimavalgud. Need annavad nahale märgatava energialaengu, tugevdavad naha barjääri ja täidavad niiskuse reservuaare. Nende ampullide unikaalne koostis kiirendab naha taastumist, andes nahale stabiilsuse ja vastupidavuse.

 

KUIDAS KASUTADA?

Intensiivne igapäevane hooldus: Soovitame kasutada ampulle igapäevase hoolduskursusena pärast hommikust ja õhtust näo puhastamist. Ampulle masseeritakse paar tilka nahale ja lastakse mõjuda mõni minut enne sobiva päeva- või ööhoolduse pealekandmist. Tänu nende mitmekülgsusele saavad kliendid kohandada kasutusviisi vastavalt oma individuaalsetele vajadustele.

ALEX’I TUGI

Alex Cosmetics on bränd, mille taga seisavad professionaalsed kosmeetikud, kes on igati valmis sind personaalselt aitama, kui vajad toote soovitusi, abi nahaprobleemidega või lihtsalt esteetilist boost’i.

PROFESSIONAALSED KOSMEETIKUD GONSIORI ILUKLIINKUS

Elynor Loorents- Esteetilise meditsiini õde

Janika Loos- Esteetilise meditsiini õde

Siret Stender- Alex Cosmetics maaletooja ja kosmeetik

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
Jõuline ja toitev koostis! ALEX SKIN SUPER FOOD 7x 1.5ml, toitaineterikas ja taastav ampullikontsentraat Jõuline ja toitev koostis! ALEX SKIN SUPER FOOD 7x 1.5ml, toitaineterikas ja taastav ampullikontsentraat
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required