ritzy_Architect_viz_cream-—-копия-600x600-1.jpg

ARCHITECT “Cream” Ehitusgeel 15 ml

20,90 18,81

ARCHITECT ehitusgeel on tiksotroopne. Geeli struktuur võimaldab sul küüsi modelleerida väga lihtsalt- ilma vaeva nägemata. See ei valgu ega liigu paigast, ainult kui pintsliga suunata. Konsistents on väga kerge ja õhuline, kuid samalajal väga tugev ning lõpptulemusena Sinu kliendid saavad omale väga vastupidavad ja kauakestvad geelküüned. Võimalus valguskõvastada nii paksema kihiga kui ka väga õhukese kihiga. Sobib ideaalselt "reverse" tehnikale ning samuti klassikalisetele geelküüntele igas pikkuses: lühikesed kuni ekstreempikkused.

Laos

Title Range Discount
13.JUUNI 1 - 10000 10%

Tootekood 12066

Kategooriad: , ,

💡 Kasutussoovitused :

  • Kivistamise aeg: LED (36W) – 60 sek.
  • Minimeerib kuumustunde geeli kivistamise ajal.
  • 0-lifting Valem: tagab pikaajalise haakuvuse naturaalse küüneplaadiga.
  • Alusgeeli soovitus: kasuta koos MEGA BASE alusgeellakkiga või õhukese kihiga Rubber Base geeliga parema nakkuvuse saavutamiseks.

 

Geelküüned on uuenduslik viis oma küünte välimust ja tugevust parandada

Kunstküüned on mõeldud neile, kes soovivad kaunist ja vastupidavat maniküüri lahendust. Geelküüned sobivad ideaalselt neile, kes tahavad pikemat kestvust ja vastupidavust tavalisele küünelakile või geellakiga võrreldes.

Geelküüned pakuvad mitmeid eeliseid

Esiteks, need kestavad tavalisest küünelakist kauem, mis tähendab, et saate nautida kaunist maniküüri kauem ilma muretsemata, et see kiiresti kahjustub või maha koorub. Teiseks, geelküüned on tugevamad ja vähem altid murdumisele või koorumisele, mis on suureks plussiks neile, kelle töö või elustiil hõlmab käte rohkemat kasutamist.

Tiksotroopne geel on eriti oluline geelküünte valmistamisel

See spetsiaalne geel on oma konsistentsilt paksem ja viskoossem kui tavaline geel. Selle omaduse tõttu on seda lihtsam küünele kanda ja modelleerida. Tiksotroopne geel tagab ka parema kinnitusvõime, mis aitab vältida geelküünte maha koorumist või pragunemist.

Seega, geelküüned on suurepärane valik neile, kes otsivad vastupidavat ja kaunist maniküüri lahendust. Tiksotroopne geel on oluline komponent geelküünte ehitamisel, tagades nende püsivuse ja vastupidavuse.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
ARCHITECT "Cream" Ehitusgeel 15 ml ARCHITECT "Cream" Ehitusgeel 15 ml
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required