cnd-duraforce-shellactop-coat15ml.jpg

CND™ SHELLAC™ DURA FORCE pealisgeellakk 15 ml

36,30

Oled kunagi mõelnud, kuidas muuta oma küüsi vastupidavamaks ja säravamaks pikemaks ajaks? CND Shellac süsteem on geeli ja traditsioonilise küünelaki hübriid, mis tagab pikaajalise kulumise ja lihtsa eemaldamise atsetooniga. Erinevalt geellakist ei nõua Shellac küünte viilimist eemaldamise ega paigalduse ajal. Võrreldes teiste geellakkidega pakub Shellac lihtsamat eemaldamisprotsessi ja kestab kindlalt 10-14 päeva (erinevalt tava küünelakist). See on suunatud klientidele, kes soovivad pikemaajalist, kuid hõlpsasti eemaldatavat maniküüri lahendust.

Ainult 2 laos

Tootekood CDA914220

Kategooriad: ,

Miks valida CND DuraForce pealisgeellakk?

Tagab püsiva ja läikiva tulemuse rohkem kui 14 päevaks.

  1. Spetsiaalselt väljatöötatud leotatav pealisgeel kasutamiseks koos SHELLAC™ süsteemiga. Kantakse peale kui maniküüris küünelakki, püsivus kui geellakil. Üks DuraForce’i kõige silmapaistvamaid omadusi on selle võime pakkuda kuni 25% rohkem kaitset nõrkadele küüntele. Unikaalne koostis tugevdab geellakkmaniküüri ja teeb neist vastupidavamad. Pole enam vaja muretseda lõhenenud või murduvate küünte pärast. DuraForce on siin, et aidata!
  2. Pikk Kandmisaeg ja Kaunis Peegelläige: Kujutage ette, et teie küüned säravad kaunilt kahe nädala pärast peale maniküüri! DuraForce pealislakiga on see võimalik. Lisaks kauni peegelläike säilitamisele võimaldab DuraForce nautida vähemalt kahe nädala pikkust kandmisaega.
  3. Lihtne Eemaldamine: Me kõik teame, kui tüütu võib olla geellaki eemaldamine, kui see ei leotu. DuraForce teeb protsessi lihtsaks ja kiireks. Ainult 15 minutiga, kasutades CND Offly Fast Moisturizing Removerit, saate selle eemaldada ilma suurema vaeva ja küünte kahjustuseta.
  4. Kvaliteet ja Vastupidavus: DuraForce’i kasutajate tagasiside näitab, et paljud on täheldanud suurenenud vastupidavust. Paljud kliendid on märkinud pikemat kandmisaega ja minimaalset lahti löömist, mis tõestab Dura Force’i ülimat kvaliteeti.

Mõned olulised märkused:

Soovitame alati järgida toote juhiseid ja olla teadlik oma lampide ühilduvusest tootega, et saavutada parimaid tulemusi.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
CND™ SHELLAC™ DURA FORCE pealisgeellakk 15 ml CND™ SHELLAC™ DURA FORCE pealisgeellakk 15 ml
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required