CND SHELLAc GRACE
cnd-shellac-grace-73-ml-1.jpg
CND SHELLAc GRACE
cnd-shellac-grace-73-ml-1.jpg

CND Shellac GRACE geellakk 7ml #191

21,95

CND Shellac on geeli ja traditsioonilise küünelaki hübriid, mis tagab pikaajalise maniküüri naturaalsel küünel ja tõeliselt lihtsa ning kiire eemaldamise. Erinevalt geellakist ei nõua Shellac küünte viilimist eemaldamise ega ka paigaldusel. Võrreldes teiste traditsiooniliste geellakkidega pakub Shellac lihtsamat eemaldamisprotsessi ja kestvust kindlalt 14-21 päeva. See on suunatud klientidele, kes soovivad pikemaajalist, kuid hõlpsasti eemaldatavat maniküüri lahendust.

Ainult 2 laos

Tootekood CDA6017

Kategooriad: ,

CND SHELLAC on ainulaadne küünelakile omase lihtsa pealekandmise ja geellaki püsivusega. Vaid mõne lihtsa sammuga ja ilma pikema ooteajata saab luua unistuste maniküüri või pediküüri, mis püsib vähemalt 14 päeva. Lisaks lihtsale pealekandmisele on CND Shellacil veel üks eelis: peegelsile läige, kristallselge kuni viimase päevani. Tõestatud. Värv püsib veatu ja täiuslik alates esimesest päevast kuni 14. päevani – ilma kriimustuste, otsakulumise või tuhmi värvita.

KUIDAS KASUTADA? 

  1. Enne CND Shellaci pealekandmist tuleb loomulikku küünt vastavalt ette valmistada. Piisab lihtsast maniküürist: viili küüned soovitud kujusse ja eemalda küünenahad. Enne Shellaci pealekandmist, tuleb küüneplaat üleliigsest rasust ja mustusest puhastada, kasuta selleks CND Scrubfreshi. Selliselt toimides tagad, et CND Shellac püsib vähemalt 14 päeva.
  2. CND Shellaci alusgeellakki kantakse õhukeselt küünele ja valguskõvastatakse KÕIGEST 10 sekundit CND LED-lambis.
  3. Nüüd kantakse CND Shellaci värvikihid õhukesele alusgeellaki kihile. Alusgeellakk võib tunduda kergelt nätske, ära ehmata, nii ongi õige. Pärast esimest kihti, valguskõvasta üks minut CND LED-lambis ja kanna teine värvikiht , mis on täieliku katvusega. Teine värvikiht valguskõvastatakse taas 1 minut CND LED-lambis.
  4. CND Shellaci pealislakki kantakse samuti väga õhukeselt ja valguskõvastatakse seejärel vaid üks minut CND LED-lambis. CND Shellaci pealislakiga lood peegelsileda tulemuse, mis päriselt ka on kriimuvaba!
  5. Eemaldus toimub väga lihtsalt. Kasuta OFFLY FAST vedeliku ja CND poolt loodud spetsiaalseid fooliumeid eemalduseks.
  6. Lõplikuks hoolduseks kanna maailmas üheks parimaks küüneõliks tunnustatud CND SolarOili. Mmm.. milline mõnus mandlilõhn nagu Kalevi šokolaad…

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
CND Shellac GRACE geellakk 7ml #191 CND Shellac GRACE geellakk 7ml #191
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required