5037_cnd-shellac-uv-color-secret-diary--323--0-25oz--7-3ml-
cnd-shellac-secret-diary-73-ml.jpg
5037_cnd-shellac-uv-color-secret-diary--323--0-25oz--7-3ml-
cnd-shellac-secret-diary-73-ml.jpg

CND Shellac SECRET DIARY geellakk 7ml #237

21,95

Ameerikas tunnustatud toode TOP1 geellakk! Miks on Shellac eriline? Shellac on tõeline hübriid geelist ja küünelakist! Ta on loodud meistritele, kes soovivad luua kiiret teenust läbi klassikalise maniküüri. Sobib kliendile, kes ei soovi modelleeritud geellakki ja elektriviiliga töötlemist ning soovib lihtsalt väga naturaalset tulemust. Shellac leotub maha 5 minutiga, seega sobib ülihästi kliendile, kes tahab iseseisvalt kodus eemaldust teha. Shellac ei vaja eelnevat viilimist. Mustus ja rasu tuleb eemaldada CND Scrub Freshiga ja sellest piisab! Tänu sellele ei riku küüneplaati ning on ülimalt ohutu toode nii oma koostiselt kui pealekandmise tehnikate poolest. UUS ÜMAR PINTSEL! HÜPOALLERGEENNE! Led lamp 60 sek.    

Ainult 1 laos

Tootekood CDA0886

Kategooriad: ,

CND SHELLAC on ainulaadne küünelakile omase lihtsa pealekandmise ja geellaki püsivusega. Vaid mõne lihtsa sammuga ja ilma pikema ooteajata saab luua unistuste maniküüri või pediküüri, mis püsib vähemalt 14 päeva. Lisaks lihtsale pealekandmisele on CND Shellacil veel üks eelis: peegelsile läige, kristallselge kuni viimase päevani. Tõestatud. Värv püsib veatu ja täiuslik alates esimesest päevast kuni 14. päevani – ilma kriimustuste, otsakulumise või tuhmi värvita.

KUIDAS KASUTADA? 

  1. Enne CND Shellaci pealekandmist tuleb loomulikku küünt vastavalt ette valmistada. Piisab lihtsast maniküürist: viili küüned soovitud kujusse ja eemalda küünenahad. Enne Shellaci pealekandmist, tuleb küüneplaat üleliigsest rasust ja mustusest puhastada, kasuta selleks CND Scrubfreshi. Selliselt toimides tagad, et CND Shellac püsib vähemalt 14 päeva.
  2. CND Shellaci alusgeellakki kantakse õhukeselt küünele ja valguskõvastatakse KÕIGEST 10 sekundit CND LED-lambis.
  3. Nüüd kantakse CND Shellaci värvikihid õhukesele alusgeellaki kihile. Alusgeellakk võib tunduda kergelt nätske, ära ehmata, nii ongi õige. Pärast esimest kihti, valguskõvasta üks minut CND LED-lambis ja kanna teine värvikiht , mis on täieliku katvusega. Teine värvikiht valguskõvastatakse taas 1 minut CND LED-lambis.
  4. CND Shellaci pealislakki kantakse samuti väga õhukeselt ja valguskõvastatakse seejärel vaid üks minut CND LED-lambis. CND Shellaci pealislakiga lood peegelsileda tulemuse, mis päriselt ka on kriimuvaba!
  5. Eemaldus toimub väga lihtsalt. Kasuta OFFLY FAST vedeliku ja CND poolt loodud spetsiaalseid fooliumeid eemalduseks.
  6. Lõplikuks hoolduseks kanna maailmas üheks parimaks küüneõliks tunnustatud CND SolarOili. Mmm.. milline mõnus mandlilõhn nagu Kalevi šokolaad…

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
CND Shellac SECRET DIARY geellakk 7ml #237 CND Shellac SECRET DIARY geellakk 7ml #237
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required