vinylux-weekly-top-coat.webp

CND VINYLUX kauapüsiv pealisküünelakk 15 ml

9,99

Küünelakk VINYLUX™ – on eeskätt küünelakk, mis vastab tänapäeva nõudmistele. See on tähistatud märgiga 3Free, mis tähendab et lakk ei sisalda niisuguseid kahjulikke komponente nagu dibutüülftalaat, tolueen, formaldehüüd ja selle vaigud.

Laost otsas

Tootekood CDB098623

Kategooriad: , , ,

NIPINURK: KUIDAS KÜÜNELAKKI KAUEM PÜSIMA SAADA?

  • Küüneplaat tuleks esmalt enne lakkimist puhastada küünelakieemaldajaga. Viimane kuivatab küüne pinna rasvajääkidest, mis sinna ajapikku on kogunenud. Või juhul, kui oled just maniküüri teinud, siis kätekreemist ja õlist.
  •  Teiseks: VINYlUX’i suur eelis on, et sa ei pea kasutama aluslakki. Värvid ei pigmenteeri küüneplaati ega kuivata. VINYLUXi küünelakid on nö ” hingava” formulaga.
  • Kolmandaks pealislakk! Kõige tähtsam osa! Spetsiaalselt väljatöötatud läikima kaugustesse ja püsivus 7+ päeva. Geellaki omadustega.

Meie kodune nipp, mida oleme oma klientidele alati soovitanud: paar päeva pärast lakkimist, kandke uuesti üks kiht pealislakki. Mõne päeva pärast korrake veelkord. See toimib ja lakk püsib peal teinekord lausa 2 nädalat.

Küünelakk võib pikaajalisel kandmisel kuivatada küüneplaati, kasuta CND SOLAR OIL küünenahaõli, et küüned säilitaksid oma elastsue ning vastupidavuse. Lisaks on soovituslik kasutada CND RESCUE RXX küüneplaadi tugevdajat, mis on õlibaasil ning täidab küüneplaati proteiinidega.Tugevate ja tervete küünte nimel.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
CND VINYLUX kauapüsiv pealisküünelakk 15 ml CND VINYLUX kauapüsiv pealisküünelakk 15 ml
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required