Esmaklassilise kvaliteediga Jaapani paberist Ritzy viilid 180/180
2,40€
Laos
Mida peaksid teadma viilidest?
Küüneviilide maailm on suur ja lai, sinna mahub erineva kuju ja tugevusega viile. Iga küünetehnik peab teadma, et viili kareduse tähiseks on GRIT. Mida suurem on grit, seda pehmem ja ohutum on viil loomulikule küünele. Viilid võivad olla ka kombineeritud gritiga ehk ühel pool on tugevam ja teisel pool on pehmem karedus, et hõlbustada tehniku tööd, kuna ligi üheksa kümnendikku tööst on just nimelt viilimine. Tavaliselt on viilid pestavad, desinfitseeritavad ning steriliseeritavad. Saadaval on nii paberviilid kui ka metallviilid vahetatavate viilikleepsudega.
180grit – Sobib hästi geelküünte hooldamiseks ja ideaalse kuju andmiseks. Sobilik tugevate viilimisjälgede viimistlemiseks. Võimalik lühendada ka tugevate ja heas korras loomulike küünte pikkust.
NB! Kui viil saastub verega, siis tuleb see pesta, desifitseerida ja ka steriliseerida ning seejärel minema visata.
Võta RITZY joonlaud viilist viimast!
💁🏻♀️Kuidas mõõta pikkust?
✅Võistlusküünte puhul toimi nii ( seda tehnikat viljelevad ka venelased igapäeva töös):
- väike sõrm -1mm
- Neljas sõrm (pikk Peeter) ja nimetisõrm ühe pikkused.
- Keskmine sõrm +1
- Pöial +1
Salongi töös arvestatakse kolm keskmist küünt ühe pikkusena.
✅Miks on siis mõni küüs +1 ja teine küüs -1? Väike sõrm on peenike ja sihvakas, võttes temalt veidike pikkust maha, saame natuke töntsakama küüne, mis omakorda sobitub teiste kõrvalolevate küüntega. Samal aja +1 küüntega on vastupidine lugu. Keskmine sõrm ja pöial seevastu on suuremad/laiemad ning neid tuleks venitada pikemaks ja sihvakamaks, et üldpilt oleks harmooniline.
Mis saaks parem olla, kui joonlaud viil küünte mõõtmiseks!
Poleks arvanud, kui mugav on pikki küüsi joonlaua abil õigesse pikkusesse viilida.