expert-primer-1-700x700-1.jpg

EXPERT Bonding primer 10ml

11,10

Iga küünetehniku "must have"! EXPERT Bonding primer on välja töötatud spetsiaalse "0 lifting" valemiga"! Mega tulemused geellaki, geelküünte ning akrüülküüntega!

Laos

Tootekood 13653

Kategooriad: ,

Mis on primer?

Varem teati primer’it justkui akrüültehnoloogia ja bonder’it kui geelitehnoloogia kinnitusvahendit. Hiljem tuli turule ka happevaba primer, mis on oma olemuselt sarnane bonder’ile ehk rahvakeeli justkui kahepoolne teip. Läbi aegade on primer saanud huvitaval kombel üldlevinud nimeks kõikidele kinnitusvahenditele, kuigi tegelikkuses on ta metaakrülaathape, mis annab talle teistest eristuva spetsiifilise lõhna. Lisaks on sel kõrge happesisaldus, mis võib nahka läbivalt söövitada.

Küünetehnikud kipuvad kasutama mitut kinnitusvahendit ühe teenuse vältel, näiteks dehüdraatorit, primer’it ja siis veel omakorda bonder’it, või happevaba primer’it ja bonder’it. Paraku ei pruugi geel küüneplaadile kinnituda, kui sinna on kantud mitmeid kinnitusvahendeid, ja tulemuseks on hoopis lahti tulnud küüned

HAPPEVABA RITZY EXPERT PRIMER

  • ei lõhu ega söövita küünt
  • ei tohi sattuda nahale
  • toimib kui kahepoolne teip
  • kuivab õhu käes. Ära puhu peale!

NIPINURK

Kuidas primerit enda kasuks tööle panna?

Mõningaid nippe!

  • Kasuta primerit peegelkroomi kinnitamiseks. Pärast kroomi pealekandmist, karesta õrnalt küüne vaba äär poleeriga. Sulge ettevaatlikult küüne vaba äär primeriga. Tänu primeri kahepoolse teibi omadustele, haakub pealisgeel imeliselt ning ei lase kroomil tükkidena katki minna ja sa saad õhukese kroomitud tulemuse.
  • Geellakk või geelküüned löövad pidevalt lahti vabaservast. Nipp on vahetult enne materjali peaekandmist sulgeda vaba äär primeriga. Primer tekitab taaskord tugeva kahepoolse teibi küüne vabale servale ja ei lase kunstmaterjalil nii lihtsasti irduda.
  • Vesisliderid ja kleepsud. Kui vesisliderid või kleepsud on küüneplaadi suhtes liiga suured, siis primeri pintsliga saab edukalt “lõigata” ja samal ajal kinnitada vabad ääred. Primeri sisu söövitab üleliigse slideri ära täpselt nii palju kui vaja ja liimib kleepsu ääred vastu küüneplaati. Toimi ettevaatlikult.

2 arvustust tootele EXPERT Bonding primer 10ml

5.0
Baseerub 2 arvustusel
5 tärni
100
100%
4 tärni
0%
3 tärni
0%
2 tärni
0%
1 tärn
0%
1-2 of 2 reviews
  1. Super toode!

  2. Parim primer mida kasutanud olen!

Lisa arvustus
EXPERT Bonding primer 10ml EXPERT Bonding primer 10ml
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required