Ostukorvis ei ole tooteid.

Ostukorvis ei ole tooteid.

Üles

salon-kauplus

FANOLA FIBER FIX BOND FIXER N1, 300 ml, värvitud juuste noorendav hooldus

44,00 

Fanola Fiber FIX Bond Fixer kaitseb ja restruktureerib juuksekiude töötlemise käigus (ideaalne värvimiseks ja keemiliseks töötlemiseks). Juuksed näevad välja noorenenud, äärmiselt läikivad, tugevad ja terved, ei muuda lõplikku juuksevärvi
FIBER FIX  tooted on professionaalsed tooted, mis on põhiliseks abiliseks juuksurile, et teostada kõiki tehnilisi teenuseid ohutult ja tulemuslikult, säilitades juuste tervist ja struktuuri. Samas on nad ka vajalikud tooted töödeldud juuste nõuetekohaseks hooldamiseks kodus. Kõrge kontsentratsiooniga valgukompleks, mis tugevdab ja parandab kahjustatud juuste seisundit. FIBER FIX koostis võimaldab tungida peanahka seestpoolt ja parandada vastupidavust ning annab juustele kauni läike.  Lisaks suurendab juuste vastupidavust ja vähendab juukseotste lõhenemist ja niisutab juukseid maksimaalse elastsuse ja sära saavutamiseks;
Kiire ja lihtne kasutada;

Sobib igat tüüpi värvitud, pleegitatud ja töödeldud juustele.Kasutamine: Pigistage 40 g värvi mittemetallist mahutisse, lisage 60 g juuksekreemitootjat ja 3,5 ml N.1 Bond Fixerit (1 kühvel = 3,5 ml). Sega hästi pintsliga, seejärel kanna juustele ja jäta tavapäraseks töötlemiseks. Kui määratud minimaalset värvikogust suurendatakse, ärge suurendage N.1 Bond Fixeri kogust (see on iga rakenduse jaoks määratud summa). Kreemiarendaja suurus jääb samaks, järgige standardseid juhiseid.

PH-ga 3,0 kuni 3,5

Laos

- +
Tootekood: FA1076222 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

JUHEND TÖÖTLEMISEKS FIBER FIXIGA ENNE JUUSTE VÄRVIMIST.
1. samm
N.0 PRE BOND FIXER- Pihustage juustele, jätke 2-3 minutiks, ärge loputage.
2. samm
N.1 BOND FIXER- Värvi koguse suurendamine suurendab proportsionaalselt Bond Fixer’i kogust.
3. samm
N.2 Pärast värvi loputamist kandke värvi stabiliseerimiseks ja juuksestruktuuri tugevdamiseks N.2 Bond Connector. Masseerige ja kammige. Jätke 5 minutiks, seejärel loputage põhjalikult veega.
4. samm
N.3 FIBER SHAMPOO- Kandke Fiber Shampoo niisketele juustele, masseerige ja laske mõjuda 2 minutit, seejärel loputage põhjalikult veega.
JUHEND JUUSTE BLONDEERIMISEKS FIBER FIXIGA
1. samm
N.0 PRE BOND FIXER- Pihustage juustele, laske mõjuda 2-3 minutit, ärge loputage.
2. samm
N.1 BOND FIXER– blondeerimisvahendi koguse suurendamine muudab proportsionaalselt bond fixer’i kogust.
3. samm
N.2 BOND CONNECTOR- Pärast blondeerimise loputamist, kandke juustele Bond Connectorit värvi stabiliseerimiseks ja juuksestruktuuri tugevdamiseks. Masseerige ja kammige. Jätke 5 minutiks, seejärel loputage põhjalikult veega.
4. samm
N.3 FIIBERŠAMPOON- Kandke Fiber Shampoo niisketele juustele, masseerige ja jätke 2 minutiks mõjuma, seejärel loputage põhjalikult veega.
JUHEND JUUSTE KEEMILISEKS TÖÖTLEMISEKS FIBER FIXIGA
1. samm
N.0 PRE BOND FIXER- Pihustage juustele, laske mõjuda 2-3 minutit, ärge loputage.
2. samm
N.1 BOND FIXER- Pärast toote mõjuaega loputage põhjalikult. Jätkake neutraliseerija pealekandmist. Seejärel võtke lokirullid ära ja loputage ohtralt. Suurendades püsilahuse kogust, suurendatakse proportsionaalselt ka Bond Fixerikogust.
3. samm
N.2 BOND CONNECTOR- Kandke N.2 Bond Connector niisketele juustele lainete stabiliseerimiseks ja juuksestruktuuri tugevdamiseks. Jätke 5 minutiks, seejärel loputage põhjalikult veega.
4. samm
N.3 FiBER SHAMPOO -Kandke Fiber Shampoo niisketele juustele, masseerige ja laske mõjuda 2 minutit, seejärel loputage põhjalikult veega.
JUHEND FIBER FIXIGA JUUSTE SIRGENDAMISEKS
1. samm
N.0 PRE BOND FIXER- Pihustage juustele, laske mõjuda 2-3 minutit, ärge loputage.
2. samm
N.1 BOND FIXER- Pärast toote mõjuaega loputage põhjalikult. Jätkake neutraliseerija pealekandmist. Mõjuaja lõppedes loputage hoolikalt. Sirgenduskreemi koguse suurendamine muudab proportsionaalselt sidemete fikseerija kogust.
3. samm
N.2 BOND CORRECTOR- Kandke N.2 Bond Connector niisketele juustele, et stabiliseerida sirgendamine ja sulgeda juukse soomuskiht. Jätke 5 minutiks, seejärel loputage põhjalikult veega.
4. samm
N.3 FIIBERSHAMPOO- Kandke Fiber Shampoo niisketele juustele, masseerige ja laske mõjuda 2 minutit, seejärel loputage põhjalikult veega.
JUUSTE LAMINEERIMINE FIBER FIXIGA
1. samm
N.3 FIIBERŠAMPOON- Kandke Fiber Shampoo niisketele juustele, masseerige ja jätke 2 minutiks mõjuma, seejärel loputage põhjalikult välja.
2. samm
N.0 PRE BOND FIXER- Pihustage juustele, laske mõjuda 2-3 minutit, ärge loputage.
3. samm
N.1 BOND FIXER- Segage 6 lusikatäit Bond Fixer’i 80 ml veega, kasutades pudelit, kandke rätikukuivadele juustele, jätke 5-100 minutiks pähe. Ärge loputage.
4. samm
N.2 BOND CONNECTOR- Kandke N.2 Bond Connector niisketele juustele. Jätke 5 minutiks mõjuma, seejärel loputage põhjalikult.
JUHEND PROTEIINIHOOLDUSEKS FIBER FIXIGA
1. samm
N.0 PRE BOND FIXER- Pihustage juustele, laske mõjuda 2-3 minutit, ärge loputage.
2. samm
N.1 BOND FIXER + N.2 BOND CONNECTOR- Segage 3,5 ml Bond Fixer’it ja 15-20 g Bond Connector’it. Kandke kuivadele juustele ja laske mõjuda 5 minutit, loputage.
3. samm
N.3 FIBER SHAMPOO- Kandke Fiber Shampoo märgadele juustele, masseerige ja laske mõjuda 2 minutit, seejärel loputage põhjalikult.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FANOLA FIBER FIX BOND FIXER N1, 300 ml, värvitud juuste noorendav hooldus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Reset Password