fiber-fix-bond-fixer-n1-300-ml.png

FANOLA FIBER FIX BOND FIXER N1, 300 ml, eelkaitse tugevaks juukse töötlemiseks

35,20

Kas otsid võimalust muuta oma juuksed tervemaks, tugevamaks ja kaunimaks iga tehnilise hooldusega? Siis on FANOLA Fiber Fix No. 1 just see, mida sa vajad. Peamised omadused:
  1. Intensiivne Kaitse: Spetsiaalselt formuleeritud taimsete aminohapetega, mis tungivad juuste sügavaimatesse kihtidesse, tagades nende kaitse kogu keemilise protsessi vältel.
  2. Taastamine seestpoolt: Fiber Fix No. 1 ei ainult ei kaitse, vaid taastab ja tugevdab juuksekiudu, jättes selle taastatuks ja elujõuliseks.
  3. Täiuslik tulemus: Ei mõjuta lõplikku värvi ega pleegitamise efekti, tagades, et saad just selle tulemuse, mida soovid.
  4. Multifunktsionaalne: Ideaalne värvimiseks, pleegitamiseks, keemiliseks lokkimiseks ja sirgendamiseks.

Laos

Tootekood FA1076222

Kategooriad: , ,

Koduseks Kasutamiseks: Lihtne ja mugav! Lisa Fiber Fix No. 1 oma lemmikvärvile või pleegituspulbrile vastavalt pakendil toodud juhendile. Soovi korral võid kasutada ka lihtsalt iseseisva hooldusvahendina, lisades tootele lihtsalt vett.

Parima tulemuse saad, kui ostad komplekti PRE BOND FIXER’i ja pihustad vahetult enne värvimist/töötlemist juustele ning jätab 2-3 minutit mõjuma. Maha pole vaja loputada. Jätka Bond Fixer No:1-ga

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
FANOLA FIBER FIX BOND FIXER N1, 300 ml, eelkaitse tugevaks juukse töötlemiseks FANOLA FIBER FIX BOND FIXER N1, 300 ml, eelkaitse tugevaks juukse töötlemiseks
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required