No products in the cart.

No products in the cart.

Top

salon-kauplus

Gloves in a Bottle SPF15

12,00 

Gloves In A Bottle SPF 15 on päikesekaitsekreem, mis hooldab ja kaitseb nahka liigse päikesekiirguse eest.

Kreem imendub kiirelt ning ei jäta nahka rasvaseks ega kleepuvaks. Lisaks on kreem lõhna-ja värvainete vaba ning ei sisalda parabeene ega kahjulike kemikaale. Puudub päikesekreemidele omane lõhn.

On tõestatud, et Gloves In A Bottle SPF 15 kaitse on 5 korda suurem, kui naha enda kaitsevõime. Kreem filtreerib 92% UVB kiirtest ja kaitseb päikesepõletuse eest kuni 150 minutit!

Sisaldab 35% ALOE VERAT kui ka teisi ravimtaimi: arnika, raudrohi, kummel, varemerohi ning vitamiin E.

Tänu ravimtaimede toimele on võimalik kreemi kasutada ka edukalt pärast päikesepõletust. Hoiab naha mõnusalt niisutatuna ja samal ajal annab ka kaitset UV-kiirguste eest.

Aitab säilitada looduslikku õli ja niiskust, võimaldades nahal end ISE tervendada. Aitab vältida loodusliku õli ja niiskuse kadu, mis kaitseb naha sügavamaid kihte,  jättes naha pehmeks ja elastseks.

  • Ei jää rasvaseks
  • Kiiresti imenduv
  • Kestab mitmeid käte pesukordi
  • Parabeenivaba

SPF15 on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks kerge päikselise ilmaga.

KOOSTISOSAD LEIAD SIIT

Out of stock

SKU: 10052 Categories: , Tags: ,

Description

Miks valida "gloves in a bottle" kaitsekreem?

 Gloves In A Bottle kaitsekreem aitab säilitada looduslikku õli ja niiskust, võimaldades nahal end ISE tervendada. Samuti aitab ka vältida niiskuse kadu, tekitades nahale barjääri, mis omakorda kaitseb sügavamaid kihte. Tulemuseks on elastne ning pehme nahk.

Antud toode ei ole FDA poolt hinnatud. Gloves In A Bottle® Inc ei esita väiteid selle kohta, et antud toodet saab kasutada ekseemi, psoriaasi, nahaallergiate, dermatiidi või mõne muu haiguse diagnoosimiseks, ravimiseks või ennetamiseks; või et toote eesmärgiks on keha struktuuri või mistahes funktsiooni mõjutamine.

Pole ühtegi väidet selle kohta, et Gloves In A Bottle® pakub piisavat kaitset mistahes ärritajate vastu, va mustus. Järgige alati tootja ohutuse juhtnööre kahjulikke ainete käsitsemisel. Gloves In A Bottle® ei asenda nõutavat ohutuskaitset, sealhulgas kindaid.

Reset Password