ZA351_1.jpg
ZA352_2.jpg
ZA351_1.jpg
ZA352_2.jpg

MIA COSMETICS MASK PEPTIDI, peptiididega kangasmask näole

11,90

Mia Makeup peptiididega kangasmask on leotatud oligopeptiididega, mis stimuleerivad kollageeni ja elastiini tootmist, mis on kaks peamist proteiini, et saavutada toonuses, elastne ja noorema välimusega nahk. Pärast esmakordset kasutuskorda märkad juba tulemusi, nahk on noorenenud, toonus ja sära on tagasi ning kortsud on vähenenud.

Laos

Tootekood ZA351

Kategooriad: , ,

KASUTUSALA: NÄGU/KAEL

TEGEVUS: KOHENE MIIMILISTE KORTSUDE VÄHENEMINE

TOIMEAEG: 15 MINUTIT

KASUTUSVIIS:

Avage ümbrik. Kandke mask puhtale puhastatud näole, kasutades silmaümbrusauke, et joondada korralikult näo ja kaelaga.
Laske mõjuda vähemalt 20 minutit.
Eemaldage mask ja masseerige õrnalt oma nägu sõrmeotstega, et niisutav lahus täielikult imenduks. Ei vaja loputamist.

MIS ON PEPTIIDID?

Peptiidid on oma olemuselt looduslikud, sest kuuluvad kõikide elusorganismide koostisesse ja on sama vanad kui DNA. Keemiliselt on peptiidid molekulid, kus aminohappe jääke ühendavad peptiidsidemed. Aminohappe jääkide arv ja asukoht molekulis võib olla väga erinev. Seega on võimalik nendest komponentidest moodustada miljoneid erinevaid peptiide. Suurema komponentide arvuga peptiide nimetatakse polüpeptiidideks ja veel pikema ahelaga polüpeptiide tuntakse valkudena. Lühikeste peptiidide hulgas leidub bioloogiliselt aktiivseid peptiide, mis suudavad virgatsainetena vahetult mõjutada kindlat tüüpi rakke pannes neid käituma soovitud viisil.

Peptiide kasutatakse vananemisvastases kosmeetikas kahel põhjusel: nad on piisavalt väikesed et läbida naha barjääri ning nad suudavad nahas tekitada kehale loomuomasel viisil soovitud reaktsiooni. Näiteks kasutatakse peptiide nagu Palm-Lys-Val-Dab-Thr-OH kollageeni hüaluroonhappe ja teiste nahale kasulike molekulide tootmise ergutamiseks, tagamaks naha nooruse ja elastsuse.

Looduse kaasabil on vananemisvastastes kosmeetikatoodetes sisalduvate peptiidide hulka lisandunud ka Kagu-Aasias elava lõgismao Trimeresurus wagleri mürk, milles sisaldub peptiid Waglerin-1. See avaldab mõju ohvri lihasrakkudele blokeerides nikotiin-atsetüülkoliini retseptori, mis vahendab ajusignaale lihasesse. Maol on sellest kasu, sest mürgi toimel ohvri lihaste tegevus paralüseeritakse ja madu saab ilma ühtegi jooksusammu tegemata oma eine kätte.

Kortse vähendavalt mõjuvas kosmeetikatootes kasutatakse sünteetilist Waglerin-1 analoogi patenteeritud toimeainet Syn-Ake, mis paralüseerib nahaalused lihased närvisignaalide blokeerimisega ja nende lõdvestumisel saabub soovitud lõpptulemus, milleks on silmapaistev kortsude vähenemine.

Et peptiidid lagunevad keha ainevahetuses kiiresti, ei saa toimeained kaugele levida. Ka sünteetilise maomürgi Syn-Ake mõju on vaid lokaalne, mõju hajub ning koostisaine on kasutamiseks täiesti turvaline.

Loomulikult ei ole peptiidid imeravim, ja vananemisprotsessi takistada ei suuda. Küll aga on peptiididega vananemisvastaste toodete abil võimalik seda märkimisväärselt aeglustada ning need aitavad palet silendada ka juba olemasolevate kortsude korral.

Allikas: rosena.ee

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA COSMETICS MASK PEPTIDI, peptiididega kangasmask näole MIA COSMETICS MASK PEPTIDI, peptiididega kangasmask näole
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required