ZA446_2.jpg
ZA446_1.jpg
ZA446_2.jpg
ZA446_1.jpg

MIA MAKE UP COMPLEXION CLARIFYING 50 ml, depigmenteeriv näokreem SPF 30-ga

35,90

Esitleme uuenduslikku depigmenteerivat näo- ja kätekreemi, mis on spetsiaalselt välja töötatud naha pigmentlaikude vähendamiseks ja kõrvaldamiseks. Complexion Clarifying kreem kasutab naha värvimuutuste efektiivseks raviks alfa-hüdroksühappeid, mis on ideaalsed melasma, kloasma, päikese- ja vanaduslaikude vastu. Rikastatud vitamiinide C ja E ning mandlihappega. Toetab õrnalt töödeldavaid piirkondi, aidates helendada pigmendilaikusid ja soodustades kahjustatud naha taastumist. Lisakaitset pakub SPF 30, mis kaitseb nahka UV-kiirguse eest ja aitab vältida uute laikude teket. Kreem sobib kõikidele nahatüüpidele ja on soovitatav kasutada tsükliliselt, et pikendada selle mõju aja jooksul.

Laos

Tootekood ZA446

Kategooriad: ,

Kasutamisjuhis: Kandke kreemi kahjustatud nahale kaks korda päevas õrna massaažiga. Pärast soovitud tulemuse saavutamist jätkake toote kasutamist 30-päevaste tsüklitena igapäevaselt ja iga kuue kuu järel, et ennetada uute laikude ilmumist.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA MAKE UP COMPLEXION CLARIFYING 50 ml, depigmenteeriv näokreem SPF 30-ga MIA MAKE UP COMPLEXION CLARIFYING 50 ml, depigmenteeriv näokreem SPF 30-ga
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required