PR009_1.jpg
PR009_2.jpg
PR009_1.jpg
PR009_2.jpg

MIA MAKE UP STEP 2 EYE PRIMER, 15 ml, silmameigi alusprimer

15,60

Mia Makeup Step 2 HD Eye Primer pole pelgalt aluskreem – see on silmameigi superkangelane! Ta võitleb väsimuse märkidega, neutraliseerib ebavajaliku punetuse ja tagab, et teie silmameik püsiks terve päeva kortsudeta ja laitmatuna. Selle silmaprimeri imetabane koostis muudab teie silmalaud ideaalseks lõuendiks, et teie lemmik lauvärvid saaksid särada täies hiilguses. Silmaprimer minimeerib häirivad puudused, mida heledate lauvärvide pealekandmine rõhutaks, selle tekstuur muudab silmalau vähem õliseks, nii et lauvärv ei satuks kortsudesse ja paneb lauvärvi paremini nakkuma.

Laos

Kasutusjuhised:
Tänu praktilisele oftalmoloogilisele tuubile saate alati võtta täpselt õige koguse toodet. Kasutage sõrmeotsa või blenderit pealekandmiseks. Silmaümbruse tumedate ringide puhul kasutage oranži peitekreemi ja segage see hoolikalt jumestuskreemiga, et saavutada ühtlane ja loomulik tulemus. Soovite veelgi intensiivsemat katvust? Kasutage Step 2 HD Eye Primerit koos peitekreemiga – tulemus on topelt katvus ja pikaajaline püsivus!

Mis on primer?

Primerid (kruntvärvid), nagu sõna ise meenutab, on tooted, mida tuleb peale kanda enne mis tahes muud toodet. Primeri ülesanne on luua täiuslik, sile ja kleepuv meigipõhi, mis tagab makeupi püsivuse ja kestvuse

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA MAKE UP STEP 2 EYE PRIMER, 15 ml, silmameigi alusprimer MIA MAKE UP STEP 2 EYE PRIMER, 15 ml, silmameigi alusprimer
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required