OM200_1.jpg

MIA MAKEUP BAKED lauvärv, 2g MIDNIGHT BLACK SILVER REFLEX

6,90

Baked Eyeshadow on Mia Makeup lauvärv, millel on erksad ja mitmetahulised värvid, mis annavad teie silmadele erakordse välimuse.   Kerge ja ülipigmenteeritud tekstuur. 

Laos

Tootekood OM200

Kategooriad: , ,

Kasutades Baked lauvärvi, saate luua hämmastavaid silmameigilooke nii kuiva kui ka märja meetodi abil. Siin on mõned lihtsad nõuanded, kuidas BAKED lauvärvi maksimaalselt ära kasutada:

1️⃣ Kuiv Meetod:

Kuiva meetodi kasutamine annab sulle õrna ja pehme viimistluse, segades erinevaid värve omavahel.

2️⃣ Märg Meetod:

Kui soovid dramaatilisemat ja peegeldusrikast värvi, vali märg meetod. Kasta veega oma silmalauvärvipintsel niiskeks ja kanna seejärel Baked lauvärvi silmalaugudele. Märjana muutub värv erksamaks ja intensiivsemaks.

3️⃣ Valguse Aktsendiks:

Soovi korral saad kasutada ka BAKED lauvärvi sõrmeotstega. Niisuta sõrmed veega ja kasuta lauvärvi kõige heledamaid toone silma sisenurgas ja kulmude all highlighterina. See annab su silmameigile eriti särava ilme.

 

MIDA TÄHENDAB “BAKED”

Termin “BAKED” jumestuses viitab spetsiaalsele tehnoloogiale, mida kasutatakse lauvärvide ja muude meigitoodete valmistamisel. Baked lauvärvi valmistamisel segatakse mineraalid ja pigmendid koos vedelikega ning seejärel küpsetatakse neid ahjus kõrgel temperatuuril. Selle protsessi tulemusena saadakse kompaktsed lauvärvid või põsepunad, millel on mitmeid eripäraseid omadusi:

  1. Baked lauvärve saab kasutada nii kuivana kui ka märjana, mis võimaldab luua erinevaid meigilooke. Kuivalt kasutades annab see õrna ja pehme viimistluse, samas kui märjalt kasutades muutub värv erksamaks ja intensiivsemaks.
  2. Baked lauvärvide puhul on iseloomulik kõrge heledus ja sära, mis lisab meigile erilise sära.
  3. Baked lauvärvid püsivad sageli kauem ja neil on hea kulumiskindlus, mis muudab need ideaalseks valikuks eriliste sündmuste jaoks.
  4. Neid lauvärve saab kasutada mitmel erineval viisil, sealhulgas silmade varjutamiseks, kulmude esiletõstmiseks ja isegi kui valgust toovat esiletõstvat toodet.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA MAKEUP BAKED lauvärv, 2g MIDNIGHT BLACK SILVER REFLEX MIA MAKEUP BAKED lauvärv, 2g MIDNIGHT BLACK SILVER REFLEX
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required