CR027_1.jpg
CR027_2.jpg
CR027_1.jpg
CR027_2.jpg

Mia Makeup BEYOND FULL COVERAGE konsiiler, CARAMEL

11,20 

Konsiiler peidab väiksed näo ebaühtlused, pigmendi laigud, silmaümbrused, miimilised kortsukesed. Toodet pannakse probleemsetele tsoonidele õhukese kihina enne jumestuskreemi ja põhjalikult hajutatakse nahal, et ei tekiks raskusi jumestuskreemi peale kandmisega. Kuigi rohkem levinud konsiileri kasutamise viis on panna toodet ikkagi jumestuskreemi peale. Lihtne, kuid samas hädavajalik liitlane igale naisele.

Laos

Tootekood CR027

Kategooriad: , ,

Täiuslik vedel peitekreem on uuenduslikult väga kõrge katvusega, mis sulandub ideaalselt nahaga ning annab loomuliku ja särava viimistluse.

Hüperpigmenteeritud tekstuur, sublimeerivate pigmentide ning veekindlate komponentidega rikastatud valem, teevad Beyond Full Coverage’ist veekindla vedela peitekreemi, mis tagab loomuliku sära ka kõige ekstreemsemates tingimustes: treening, kokkupuude veega, kuum ja niiske keskkond.

Hüaluroonhappega rikastatud konsiiler koos maxi aplikaator iga, kogub optimaalse koguse toodet.  Beyond Full Coverage katab, täiustab ja ühtlustab jumet, tagades professionaalse tulemuse vajadusel isegi kehal, kui teie riietusest paistavad välja väikesed defektid.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
Mia Makeup BEYOND FULL COVERAGE konsiiler, CARAMEL Mia Makeup BEYOND FULL COVERAGE konsiiler, CARAMEL
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required