blender

MIA MAKEUP BIG DROP SPONGE BLENDER

9,90 8,91

Selle ainulaadne laia tilga kuju ja ümar põhi teevad sellest täiusliku abilise suurte alade (nagu otsaesine, põsed ja lõug) meigiks. Selle blenderi struktuur koosneb erilistest pooridest, mis võimaldavad tekstuuri efektiivselt imenduda ja hajutada, tagades ühtlase ja veatu lõpptulemuse.  

Laos

Title Range Discount
13.JUUNI 1 - 10000 10%

Tootekood AU042

Kategooriad: , ,

Kasutamiseks ei ole vaja erilisi oskusi.

Kasutamine:

Et luua loomulik jumestus, niisutage blender veega, kandke BB kreemi või mineraalpõhja nahale. Mida rohkem vett on blender endasse imanud, seda pehmem ja ökonoomsem see on. Märja blendriga on väga kerge luua veatu katvus, kasutades ainult väga vähesel määral toonivat toodet nagu BB-kreem või mineraalne jumestuspõhi.

Blenderi teravama otsaga pääseme katma detailsemaid kohti: nina ja silmaümbrused, ümarama otsaga: laup ja põsed. Ja nii saategi juba perfektse tulemuse terveks päevaks!

Puhastage Mia Makeup Blenderit vee ning õrnatoimelise seebiga( ideaalne nt beebi seep), peske seni kuni pigistades tuleb sealt ainult puhast vett välja, kuivatage üleliigsest veest ja jätke ta päikese kätte. Laske blenderil täiesti ära kuivada, enne kui uuesti kasutate. Kindlasti mitte kasutada pintslite puhastusvahendit või desinfitseerijat. Švammi puhastada regulaarselt.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA MAKEUP BIG DROP SPONGE BLENDER MIA MAKEUP BIG DROP SPONGE BLENDER
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required