AU027_1.jpg

Mia MakeUP ELLIPTY BLENDER

9,90

Mia Makeup Blender unikaalne kuju võimaldab täpset ja suurepäraselt katvust raskesti ligipääsetavates kohtades. Tulemuseks on ühtlane meik ja loomulik välimus. Lateksivaba blender on ideaalne abivahend hajutamiseks, meigipõhja pealekandmiseks või korrigeerimist vajavatele piirkondadele. Multifunktsionaalne, võib kasutada kõigi jumestustoodetega: primeri, jumestuskreemi, peitekreemi, põsepuna ja puudriga. Ideaalne kuju: saab kasutada suurematel ja väiksematel aladel näol.

Laos

Tootekood AU027

Kategooriad: , ,

Kasutamiseks ei ole vaja erilisi oskusi.

Kasutamine:

Et luua loomulik jumestus, niisutage blender veega, kandke BB kreemi või mineraalpõhja nahale. Mida rohkem vett on blender endasse imanud, seda pehmem ja ökonoomsem see on. Märja blendriga on väga kerge luua veatu katvus, kasutades ainult väga vähesel määral toonivat toodet nagu BB-kreem või mineraalne jumestuspõhi.

Blenderi teravama otsaga pääseme katma detailsemaid kohti: nina ja silmaümbrused, ümarama otsaga: laup ja põsed. Ja nii saategi juba perfektse tulemuse terveks päevaks!

Puhastage Mia Makeup Blenderit vee ning õrnatoimelise seebiga( ideaalne nt beebi seep), peske seni kuni pigistades tuleb sealt ainult puhast vett välja, kuivatage üleliigsest veest ja jätke ta päikese kätte. Laske blenderil täiesti ära kuivada, enne kui uuesti kasutate. Kindlasti mitte kasutada pintslite puhastusvahendit või desinfitseerijat. Švammi puhastada regulaarselt.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
Mia MakeUP ELLIPTY BLENDER Mia MakeUP ELLIPTY BLENDER
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required