AP186_1.jpg
Mia-Makeup-Glam-Holiday-Scented-Water-info-recensione-opinioni-prezzo-dove-acquistare-scaled-1.jpg
AP186_1.jpg
Mia-Makeup-Glam-Holiday-Scented-Water-info-recensione-opinioni-prezzo-dove-acquistare-scaled-1.jpg

MIA MAKEUP GLAM SCENTED WATER “MISTERIEUSE” lõhnavesi kehale ja juustele 150ml

15,50 13,18

GLAM Scented Waters on lõhnaveed kehale ja juustele, mis on magusad, tsitruselised, sädelevad, merevaigu- või muskuseessentsid. 6 lõhnavett on ideaalne alternatiiv klassikalisele Eau de Parfumile, kuna on väga madala alkoholisisaldusega ja sobivad seega ka kõige õrnema ja haavatavama naha jaoks. Lõhnastatud veed, mis hellitavad teie isiksuse lõputuid tahke.   LÕHNAVEE LÕHNAPÜRAMIID Ülemised noodid: ARAABIA JASMIIN; Põhinoodid: PUIDUNOODID, KASK; Põhjanoodid: : VALGE MEREVAIK.

Laos

Title Range Discount
SUUR SUVI 1 - 10000 15%

Tootekood AP186

Kategooriad: 

Kuus Mia Makeup lõhnavett iseloomustamaks sind!
Mitte ainult parfüümvesi, vaid eneskindla naise MUST HAVE!

 lõhnaveed on värskete ja püsivate nootidega ümbritsev, mis on omakorda kerged kuid samas elegantsed!
Parfüümivee kollektsioon GLAM SCENTED WATER soovib rääkida naisest ja tema tuhandest olemisviisist. Näidates tema iseloomu, isiksust ja olemust.

Kuus suurepärast lõhnabuketti naiselikkuse rikastamiseks:

GLAM REVUSE oma intensiivsete ja ümbritsevate nootidega inspireerib unistavat naist ja tema fantaasiamaailma. Reserveeritud naine leiab oma noodid GLAM PRIVEE’st. Mänguline ja naeratusi täis maailm, iseloomustavad naist, kes valib GLAM DROLE’i. Naine, kes teab mis talle meeldib ja naudib, kui neid avastatakse, temale on GLAM MISTERYOUSE, samas kui GLAM TETUE’i tugevad noodid räägivad hästi kangekaelse ja sihikindla naise iseloomust.  Lõpuks jõuate kõiki naisi ühendava noodini, mis on kirg… ehk GLAM PASSIONNE.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA MAKEUP GLAM SCENTED WATER “MISTERIEUSE” lõhnavesi kehale ja juustele 150ml MIA MAKEUP GLAM SCENTED WATER “MISTERIEUSE” lõhnavesi kehale ja juustele 150ml
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required