silmameigipintsel

MIA MAKEUP RESET M-Shadow Brush 05 keskmise ovaaliga silmameigipintsel

17,90 15,22

Silmameigipintsel, mis on hädavajalik tööriist igale meigihuvilisele. See pintsel on ideaalne silmalaugudele lauvärvi pealekandmiseks ja hajutamiseks, olles sobiv nii kreemjate, vedelate kui ka kompaktsete lauvärvide jaoks.

Laos

Title Range Discount
SUUR SUVI 1 - 10000 15%

Tootekood ZA471

Kategooriad: ,

 • Puudripintslid on loodud näo ideaalseks katmiseks puudriga ning need on sageli pikkade kohevate harjastega. Pane tähele, et mõned pintslid on mõeldud eraldi tolmpuudri jaoks: nende kasutamisel tunned erakordset mugavust.
 • Päikesepuudri pintsel peaks olema pehme ja veidi ümar – see kuju tagab meigi ühtlase jaotuse.
 • Põsepunade jaoks on kahte tüüpi pintsleid: sarnased puudripintslitega, kuid pisut ümaramad, kompaktsemad ja karmimad ning need pakuvad efektiivset kontuurimise võimalust.
 • Kontuurimise pintslid on kergelt „kaldus“, ümara kujuga ja tugevamate harjastega – see kombinatsioon võimaldab mugavat juurdepääsu põsesarna kõikidele nurkadele ja toob esile soovitud näopiirkonnad.
 • Silmadele on rohkem kui üks sobiv pintsel, olenevalt sellest, mida kavatsed teha. Lauvärvidele sobivad kõige paremini suured, lamedad ja lühikese karvaga meigipintslid, mis hõlbustavad libisemist ja kiiret tulemust. Selle jaoks sobivad ka nurga all olevad pintslid ja kui plaanid hajutada nagu tõeline professionaal, võiksid valida ümara ülaosa ja pehmed harjased. Üldiselt on kõige parem valida lameda otsaga õhukesed pintslid.
 • Kulmude jaoks peaksid valima pintsli, millel on jäigad ja kerge nurga all olevad karvad.
 • Terava otsa ja konkreetse servaga pintslid sobivad eriti hästi huultele, võimaldades paremini raskemini ligipääsetavaid kohti meikida.
 • Peitmiseks sobivad kõige paremini lamedad, terava otsa ja pehmete harjastega pintslid, mis võimaldavad oma puudusi varjata.
 • Universaalsed meigipintslid. Nende valiku lähemal uurimisel selgub, et neid saab kasutada erinevatel eesmärkidel, mida kinnitab meigipintslite kirjeldus ja nende praktiline kuju. On kasulik, kui Sinu kosmeetikatoodete hulgas on vähemalt üks selline pintsel!
 • Kuidas oma meigipintslite eest hoolitseda?

  Meigipintslite võimalikult tõhusaks kasutamiseks on väga oluline neid ka hooldada. Isegi kui Sa ei kasuta neid väga sageli ega pööra pintslite puhastamisele suurt tähelepanu, ei tähenda see, et need sobivad kasutamiseks – neisse kogunevad bakterid, mis võivad kahjustada ka Sinu näonahka. Selle vältimiseks tuleks meigipintsleid desinfitseerida. Siin on mõned olulised nõuanded, mida meeles pidada:

  1. Tavaliselt on soovitatav kasutada puhastusvahendeid, mis on spetsiaalselt meigipintslite jaoks loodud nii, et neid ei kahjustaks. Kuid väga levinud on ka sellised tooted nagu mahedad šampoonid, puhastusvahendid või antibakteriaalsed seebid. Erilist tähelepanu tuleks pöörata naturaalsest karvas pintslite puhastamisele – selleks sobivad ainult väga õrnad puhastusvahendid, milles ei ole alkoholi ega muid kahjulikke aineid.
  2. Pese pintsleid sooja veega ja tee märjaks ainult harjased – käepideme pesemine lühendab selle eluiga märkimisväärselt.
  3. Enne puhastamise alustamist peaksid arvestama ka sellega, et pintslite kuivatamise protsess võtab kaua aega – soovitatav on jätta need kogu ööks loomulikult kuivama rätikuga õrnalt pigistades. Jälgi, et pinstlid oleks kuivades kergelt kalde all nii, et harjased on allpool. See tagab, et pintsli südamikku ei satu vett, mis võib karvade liimi lahti lüüa. Samuti on olemas spetsiaalselt pintslite puhastamiseks ja kuivatamiseks mõeldud seade: sellise toote ostmine lihtsustab neid protseduure tunduvalt.

Allikas: kaup24

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA MAKEUP RESET M-Shadow Brush 05 keskmise ovaaliga silmameigipintsel MIA MAKEUP RESET M-Shadow Brush 05 keskmise ovaaliga silmameigipintsel
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required