AO049_1.jpg

MIA MAKEUP STRIP LASHES OKLAND kunstripsmed

11,90

Tutvu Mia Makeupi kunstripsmetega, mis toovad esile sinu silmade loomuliku ilu! Need on valmistatud kvaliteetsest sünteetilisest kiust, tagades kerge ja loomuliku tekstuuriga tulemuse. Erinevate kujude ja pikkustega ripsmed lisavad sinu silmadele just õige koguse volüümi ja pikkust, olemaks perfektsed igal sündmusel. 😍👁️✨

Laos

Tootekood AO049

Kategooriad: , , , ,

Mia Makeupi lehvikukujuliste ribadega kunstripsmete kollektsioon on kõik sünteetilisest kiust ning loomuliku ja kerge tekstuuriga. Erinevad kujud ja pikkused võimaldavad teil anda ripsmetele volüümi ja pikkust, et saada loomulik tulemus, mis sobib igaks sündmuseks.

Kunstripsmed on õige valik, kui soovite, et ripsmed oleksid alati ideaalsed, pikad, paksud, läikivad ja täiuslikult kaardus, ilma et peaksite iga päev kasutama ripsmetušši, mis aja jooksul võib neid nõrgendada ja murda. Seksika look´i saamiseks on kõige kiirem ja praktilisem lahendus kunstripsmete kasutamine.

Kuidas kunstripsmeid peale kanda?

Esiteks on vaja regulaarselt järgida ilurutiini. Naha eest hoolitsemine, puhastades silmad õlivabade toodetega, on oluline samm hea aluse saamiseks.

4 kiiret sammu kunstripsmete kiireks ja veatuks pealekandmiseks, et vältida nende kadumist päeva jooksul:

  • Võtke pintsettidega kunstripsmete riba ja asetage see silmale, et määrata pealekandmise trajektoor.
  • Kui riba pikkus on õige, jätkake liimi pealekandmisega, vajadusel saate neid alati vastavalt oma vajadustele lühendada.Laske liimil 30 sekundit kuivada
  • Aseta kunstripsmed piki loomulikku ripsmepiiri ja vajuta kergelt;

Jälgi, et riba sise- ja välisnurgad oleksid hästi liimitud ning viimistle oma silmameik teiste fantastiliste Mia Makeup’i toodetega!

.
Kunstripsmete eemaldamine?

Tõmmake riba õrnalt välisservast. Ripsmeliimi jääkide eemaldamiseks kasutage Hydra Beauty Gel Eye and Lip Cleanser’t.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA MAKEUP STRIP LASHES OKLAND kunstripsmed MIA MAKEUP STRIP LASHES OKLAND kunstripsmed
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required