päikesepuuder
mia-makeup-blush-bronzer-1000-35.jpg.webp
mia-makeup-blush-bronzer-1000-11.jpg.webp
päikesepuuder
mia-makeup-blush-bronzer-1000-35.jpg.webp
mia-makeup-blush-bronzer-1000-11.jpg.webp

MIA MAKEUP TAN BUILDER SHIMMER BRONZER päikesepuuder, COPPERY TAN

21,50

Siidine ja kerge päikesepuuder annab nahale tervisliku sära ning loob naturaalselt päevitunud jume, ühtlasi omab valgustpeegeldavat efekti. MiA MAKEUP Tan Builder on pressitud päikesepuuder, mis annab naturaalselt särava tulemuse. Võib kasutada näo modelleerimisel või päevitunud jume kujundamisel. Pakend on koos peegliga.

Laos

Tootekood ZA486

Kategooriad: ,

Kuidas kasutada?
Päikesepuudriga näole jume andmiseks tuleks suure pintsliga käia mängeldes üle näo, rõhutades nina, põski, otsaesist ja lõuga − need väljaulatuvad kohad saavad ka päikese poolt rohkem tähelepanu. Olenevalt riietusest võib päikesepuudrit kanda dekolteele, õlgadele ja kaelale, kuid ka siis tuleks kindlasti stiilipunktide kogumiseks tagada ühtlane hajutamine.

Visuaalselt on päikesepuudriga võimalik muuta näo ovaali − selleks tuleb suunata puudrit põskedelt kõrvade suunas, natuke lõuajoonele ja meelekohtadele. Leidub tooteid, mille karbikeses on kõrvuti olemas nii päikesepuuder kui ka põsepuna − nende duo võimaldab lihtsasti saavutada ilusa harmoneeruva meigi. Pea meeles, et põsepuna pealekandmisel olgu päikesepuuder juba näol ootamas.

Allikas: Hooaeg

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA MAKEUP TAN BUILDER SHIMMER BRONZER päikesepuuder, COPPERY TAN MIA MAKEUP TAN BUILDER SHIMMER BRONZER päikesepuuder, COPPERY TAN
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required