PE016_1.jpg

MIA MAKEUPEYE BRUSH OVAL LINER silmameigipintsel

10,00 

Oval Liner silmameigipintsel on just see, mida vajate, et tuua esile oma silmade ja kulmude täielik potentsiaal. Kitsenev kuju koos ergonoomilise käepidemega sobib ideaalselt lauvärvide ja silmapliiatsite/lainerite hajutamiseks.

Oval Liner pintsel - see on just see, mida vajate, et anda oma silmadele ja kulmudele professionaalne ja täiuslik välimus. Proovige ise ja tundke erinevust! 💁‍♀️✨🎨

Laos

Tootekood PE016

Kategooriad: , , ,

Kuidas oma meigipintslite eest hoolitseda?

Meigipintslite võimalikult tõhusaks kasutamiseks on väga oluline neid ka hooldada. Isegi kui Sa ei kasuta neid väga sageli ega pööra pintslite puhastamisele suurt tähelepanu, ei tähenda see, et need sobivad kasutamiseks – neisse kogunevad bakterid, mis võivad kahjustada ka Sinu näonahka. Selle vältimiseks tuleks meigipintsleid desinfitseerida. Siin on mõned olulised nõuanded, mida meeles pidada:

    1. Tavaliselt on soovitatav kasutada puhastusvahendeid, mis on spetsiaalselt meigipintslite jaoks loodud nii, et neid ei kahjustaks. Kuid väga levinud on ka sellised tooted nagu mahedad šampoonid, puhastusvahendid või antibakteriaalsed seebid. Erilist tähelepanu tuleks pöörata naturaalsest karvas pintslite puhastamisele – selleks sobivad ainult väga õrnad puhastusvahendid, milles ei ole alkoholi ega muid kahjulikke aineid.
    2. Pese pintsleid sooja veega ja tee märjaks ainult harjased – käepideme pesemine lühendab selle eluiga märkimisväärselt.
    3. Enne puhastamise alustamist peaksid arvestama ka sellega, et pintslite kuivatamise protsess võtab kaua aega – soovitatav on jätta need kogu ööks loomulikult kuivama rätikuga õrnalt pigistades. Jälgi, et pinstlid oleks kuivades kergelt kalde all nii, et harjased on allpool. See tagab, et pintsli südamikku ei satu vett, mis võib karvade liimi lahti lüüa. Samuti on olemas spetsiaalselt pintslite puhastamiseks ja kuivatamiseks mõeldud seade: sellise toote ostmine lihtsustab neid protseduure tunduvalt.

Allikas: kaup24

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA MAKEUPEYE BRUSH OVAL LINER silmameigipintsel MIA MAKEUPEYE BRUSH OVAL LINER silmameigipintsel
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required