unspecified-24.jpeg
70000547_2391162161171941_1688767160668651520_n.jpg
unspecified-24.jpeg
70000547_2391162161171941_1688767160668651520_n.jpg

RITZY LAC Tenderness 25 Geellakk

13,40 11,39

Ritzy Lac on täiesti uus LED / UV-geellakk on kreemja elastse konsistentsiga.

Täiuslik pigmentatsioon (1-2 kihti)

Kivistumisaeg – 30 sek Led (48W) ja 2 min UV (36W)

Mahaleotatav

Väga oluline teave!

RITZY LAC UV / LED Geellakk on hüpoallergeenne!

MITTE TOKSILINE. 5-Free valem (vaba formaldehüüdist, tolueenist, debeeritud ftalaadist (DBP), formaldehüüdvaigust, kamperist)

Vägivallavaba.

Ainult 1 laos

Title Range Discount
SUUR SUVI 1 - 10000 15%

Tootekood 11688

Kategooriad: , ,

RITZY LAC Tenderness 25 Geellakk
Julmusevaba ehk toode ei ole loomade peal testitud

90-ndatest alates on hakanud loomade õiguste eest seisvad organisatsioonid võitlema loomkatsete vastu. Sellel ajal võeti esmakordselt kasutusele ka termin “julmusevaba”, mida hakkasid kasutama kosmeetikabrändid, kes ei testinud oma tooteid ega ka nende koostisosasid loomadel ning ei tellinud teste ka kolmandatelt osapooltelt.

Miks ei ole koostisosade testid loomadel vajalikud?

Kõige olulisem põhjus on see, et kõik testid loomadega on julmad, ning tegemist on elusolendite piinamisega. Kuid lisaks ka selletõttu, et praeguseks hetkeks on kindlaks tehtud ca 7000 koostisosa, mis on 100% turvalised inimestel kasutada ja mis sobivad ideaalselt kosmeetika tootmisel. Samuti on leitud alternatiivseid testimismeetodeid, nagu näiteks virtuaalsed testid, kus arvutiprogrammidega on võimalik reprodutseerida inimese organismi toimimine ja uurida, kuidas erinevad koostisosad seda mõjutada võivad. Ning viimaseks, ei anna loomkatsed täpseid tulemusi, sest loomad ning nende reaktsioonid erinevatele ainetele erinevad inimestest.

Allikas: Sinulooduskosmeetika

Nende jaoks, kes teadusmaailma eriti ei tunne, on tootemärgised sageli üks täielik müsteerium. Kuid kui tahame vältida allergiaid, peame tutvuma mõne terminiga: Hüpoallergeenne–  aine või toode, mis tõenäoliselt ei põhjusta allergilist nahareaktsiooni.

Kes peaks kasutama hüpoallergeenseid tooteid?

Hüpoallergeensed tooted on suunatud haprale või allergiariskiga nahale. Kuid see sobib ka tundlikule nahale. Siiski on oluline teada erinevust tundliku, kergesti ärrituva ja allergilise naha vahel. Tundlik ja kergesti ärrituv nahk ei ole tingimata allergiline. Tundlik nahk on tavaliselt põhjustatud haprast nahabarjäärist, mis põhjustab põletikulisi seisundeid (näiteks punased laigud või ärritunud nahk), ilma et oleks tekkinud konkreetse aine suhtes allergilist reaktsiooni. Kergesti ärrituv nahk hakkab punetama, kui välised tegurid, nagu päikesepõletus, külmad temperatuurid, karmid puhastusvahendid või stress, lükkavad selle ajutiselt tasakaalust välja. Allergia tuleneb aga immuunsussüsteemi ebanormaalsest reageerimisest, kui meie nahk puutub kokku konkreetse koostisosaga. Ekseem, nõgestõbi ja tugev sügelus võivad kõik tuleneda allergilisest reaktsioonist. Kahtluse korral, broneerige aeg nahaarstile, kes oskab diagnoosida nahaallergiat ja annab teile nõu, milliseid tooteid kasutada. Kui teil on tundlik nahk või teil on varem esinenud allergilisi reaktsioone, on kõige parem valida hüpoallergeensed tooted.- Kui teate, et olete allergiline konkreetse koostisosa suhtes, lugege läbi kõik tootesildid ja vältige edaspidi toote kasutamist.

5-Free valem (vaba formaldehüüdist, tolueenist, debeeritud ftalaadist (DBP), formaldehüüdvaigust, kamperist)
Miks valida 5free valem toode?

Kui kasutada tooteid, milles esineb mõni eelnimetatud aine, siis ei pruugi kohe esimesel pealekandmisel või esimesel kokkupuutel tervist kahjustavad ilmingud välja lüüa.  Turvalisema ja ohutuma kasutuskogemuse saamiseks on 5free tooted parim valik.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
RITZY LAC Tenderness 25 Geellakk RITZY LAC Tenderness 25 Geellakk
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required