c69976bb-e9be-4d56-ba96-1c950839f981
matrix ehitusgeel
c69976bb-e9be-4d56-ba96-1c950839f981
matrix ehitusgeel

RITZY MATRIX 15ml Ehitusgeel 11 GENTLE PINK (HEMA FREE)

20,90

KLIENTIDE LEMMIK! UUS KOOSTIS

MATRIX BIAB on täiustatud HEMA-VABA koostisega! Revolutsiooniline lahendus, et kiirendada igapäeva tööd! MATRIX EHITUSGEEL -isetasanduv ehitusgeel spetsiaalselt väljatöötatud 0-lifting koostis.
  • Soovituslik kasutada lühemate küünte puhul;
  • Võimalik ka leotada
  • UV-2 min/ LED- 60 sek
  • Kasuta Rubber alusgeellaki aluseks või MEGA BASE'i
Super toode: viilimine on miinimumini viidud ning pealekandmine on mega lihtne!

Laos

Tootekood pmat06

Kategooriad: , ,

MATRIX BIAB on täiustatud HEMA-VABA koostisega!

Täiustatud ja edasiarendatud valem. HEMA VABA. Mugavus ja lihtsus kasutamisel, millest oleme vaid unistanud!  Proovi ja sa mõistad.

5 uut värvi (N5-N9), ilusad populaarsed toonid, kiire ja lihtne tasandamine, tugevus ja vastupidavus. Sobib šabloonidel ehitamiseks, ülemistele vormidele, silikoonvormidele, tugevduseks, geellaki all jne. Sobib “salon nails” pikkusele ehk lühemad ja keskmise pikkusega küüned.

Soovitatav kasutada pärast SUPER bond alusgeeli, Mega BASE, Clear Rubber aluse või EXTREME Full Control alusgeellakk ettevalmistuseks, parima tulemuse saavutamiseks.

Mis on BIAB- maniküür?

BIAB (Builder in a Bottle) maniküür on uuenduslik küünte teenus, mis ühendab geelküünte eelised kiire ja tugeva küünte modelleerimisega. See on eriti kasulik neile, kes soovivad kiiret ja tõhusat lahendust tugevate ning loomuliku välimusega küünte loomiseks.

BIAB maniküüris kasutatakse spetsiaalset ehitusgeeli pudelis. See geelküünte ehitusgeel pudelis pakub võimalust katta küüned modelleerimistehnikas, mis on oluliselt kiirem ja ei vaja eraldi viilimist.

Geelküüned on suurepärane valik neile, kes soovivad tugevaid ja vastupidavaid küüsi. BIAB maniküür ühendab geelküünte eelised kiire ja mugava ehitusgeeliga pudelis, mis pakub tõhusat lahendust tugevate ning loomulikult välja nägevate küünte saavutamiseks

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
RITZY MATRIX 15ml Ehitusgeel 11 GENTLE PINK  (HEMA FREE) RITZY MATRIX 15ml Ehitusgeel 11 GENTLE PINK (HEMA FREE)
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required