31-700x700-1
30-700x700
31-700x700-1
30-700x700
UUS!👌Soodus

Ritzy Nails LIQUID POLYGEL 10

20,90 18,81

Ritzy Nails LIQUID POLYGEL,  innovatiivne lahendus professionaalsetele küünetehnikutele, kes soovivad pakkuda oma klientidele parimat. LIQUID POLYGEL ühendab endas polygeli ja alusgeellaki parimad omadused, luues akrüülkopolümeerist (70-80%) koosneva erakordselt vastupidava ja mitmekülgse toote. Ideaalne küünte tugevdamiseks, tasandamiseks ja pikendamiseks, LIQUID POLYGEL tagab täiuslikud tulemused igas pikkuses.

Laos

Title Range Discount
13.JUUNI 1 - 10000 10%

Tootekood polygel 10

Kategooriad: , ,

Miks valida LIQUID POLYGEL?

  • Vastupidavus: LIQUID POLYGEL on välja töötatud pakkuma erakordset tugevust ja vastupidavust, sobides ideaalselt “viilimiseta” tehnikaks.
  • Universaalne: Kasutage LIQUID POLYGELi küüneplaadi nurkade ja külgede ülesehitamiseks, küünte parandamiseks ning loomuliku küüne tugevdamiseks.
  • Mugav ja lihtne kasutada: Tänu pudeli ja harja tuttavale disainile on LIQUID POLYGEL lihtsasti peale kantav, ilma et oleks vajalik lisakoolitust. Sobib suurepäraselt ka kogemusteta tehnikutele.
  • Efektiivne ja ökonoomne: Minimaalne tootekasutus tagab madalad kulud, muutes LIQUID POLYGELi ideaalseks valikuks igasuguse pikkusega küünte jaoks.

Oluline teave kasutajatele:

Enne LIQUID POLYGELi pealekandmist soovitame kasutada Ritzy Nails Rubber Base, Mega Base Gel, Super Bond alusgeellakk või EXTEME Control Base õhukest kihti parima adhesiooni tagamiseks. Toodet on lihtne kasutada igas temperatuuris – külmades tingimustes paksem ja soojemas muutub vedelamaks.

Kasutusnõuanded:

  • Külmas ruumis hoidke pudelit soojas (näiteks radiaatori lähedal või soojendage kätes), et viskoossus oleks mugavam.
  • Pooltühja pudeli korral hoidke seda külili, et tagada optimaalne tootekasutus.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
Ritzy Nails LIQUID POLYGEL 10 Ritzy Nails LIQUID POLYGEL 10
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required