PHOTO-2021-05-10-15-29-35.jpg
IMG_0862-700x700-1.jpg
PHOTO-2021-05-10-15-29-35.jpg
IMG_0862-700x700-1.jpg

RITZY UNIVERSAL”NUDE” ehitusgeel 50ml

45,90 41,31

Universal NUDE on kõige müüdum ehitusgeel, Ice pink ja Make Pink tugevalt kannul. Universal ehitusgeel on keskmise viskoossusega ning isetasanduv. Geeli õigel kasutusel on võimalik teostada küüned täiesti viilimisvabalt või siis minimaalse viilimisega. Ehitusgeel on võitnud tehnikute südamed, sest võimaldab teha hooldused kiirelt. Ehitusgeelide toonid on kõik eranditult lummavalt ilusad.

Laos

Title Range Discount
13.JUUNI 1 - 10000 10%

Tootekood 14173

Kategooriad: , ,

Kuidas kasutada VIILIMISVABA EHITUSGEELi UNIVERSAL
  1. Tee korralik eeltöö, kasutades teemantotsikuid. Puhasta küüneplaat tiibnahast.
  2. Puhasta küüneplaat, kasutades puhastuslappi Nail Prep Wipe Solutionit.
  3. Kuivata küüneplaat, kasutades dehüdraatorit Prep Dehydratorit või Prep Step’i. Kuivata õhu käes. Ära puhu peale.
  4. Kanna peale Expert Bonding Primerit. Kuivata õhu käes, ära puhu peale.
  5. Parima tulemuse annab, kui kasutad põhjaks MEGA BASE alusgeellakki. Mega Base on nii õhuke ja kiire alusgeel ning tagab parima haakuvuse ehitusgeeliga.
  6. LED lambi all 60 sekundit ja UV-lamp 2 minutit.
  7. Kanna peale Universal ehitusgeel Ritzy ülimugava ja õhukese ehitusgeeli pintsliga, mis on võitnud tehnikute südamed
  8.  Ära unusta, et süsteemsed liigutused ühelt küljelt teisele, annavad parima tulemuse. Toimides süsteemselt on võimalik saavutada viilimisvaba tulemus!
  9. LED lambi all 60 sekundit ja UV-lamp 2 minutit.
  10. Vajadusel viili 150/150 grit Jaapani paberist joonlaudviiliga.

TAGASISIDE

Hei! Tahtsin öelda, et nüüdseks olen ma ainult Ritzy toodetega tööd teinud( v.a. mõningad teise firmade värvid) ning püsivus on ikka MEGA.🥰mul on üks noor klient, kes tahab alati pikkasid küüsi ning alalõpmata läheb tal 1-2 küünt katki. Peale uute toodetega hoolduse tegemist tal 100% kõik kinni. Mul on nii hea meel, et ma Ritzy enda jaoks leidsin. 🥰

A.R. küünetehnik

Näen kiitusi Ritzy kohta tuleb uksest ja aknast, aga ka mina ei suuda kirjutamata jätta. Alles esimesed hoolduses tehtud Ritzy Universal Deluxe geeliga ja juba nii meeldib! Katsetasin kõigepealt enda peal ja mu on alati küüne ääred otstest lahti löönud, aga nüüd…Mitte kuskilt lahti. Peale selle nii hea viskoossusega, juba mõnus ehitada. Samamoodi alusgeellakid nii head. Ainult kiidusõnu öelda!!❤️Olen ka nüüd Ritzy usku

K.K.
küünetehnik

📏 Saadaval suurustes: 15ml ja 50ml.

🌈 Värvivalikus: 6 tooni ja läbipaistev.

Geelküüned on populaarne valik neile, kes soovivad oma küünte väljanägemist ja vastupidavust parandada. Need on eriti kasulikud inimestele, kelle loomulikud küüned on nõrgad või kergesti murduvad. Geelküüned pakuvad võimalust saavutada kaunis ja vastupidav maniküür, mis kestab kauem kui tavaline küünelakk.

Isetasanduv ehitusgeel on üks võimalus geelküünte valmistamiseks. See spetsiaalne geelküünte ehitamiseks mõeldud materjal on loodud selleks, et tagada ühtlane ja sile tulemus ilma vajaduseta eraldi viilimiseks või modelleerimiseks. Isetasanduv ehitusgeel muudab geelküünte protsessi kiiremaks ja lihtsamaks, samas säilitades küünte loomuliku väljanägemise.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
RITZY UNIVERSAL"NUDE" ehitusgeel 50ml RITZY UNIVERSAL"NUDE" ehitusgeel 50ml
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required