KÜÜNED

tolmuimur
Seadmed
shellac-foil-remover-wraps.webp
Sooduspakkumised
küünenahaõli
NATURAALSED KÜÜNED
eng_pm_ERB01-Babe-Rubber-Base-Cat-Eye-1315_6
Alusgeellakk
eng_pm_GT06-Geltix-Rose-Shine-50ml-1359_2
Ehitusgeelid
puupulgad-11-cm-12-tk-1.jpg
Intsrumendid
899681ca49a7326e995fbb6fc521d4a3d8955de722f8471d2de1bc5050160d1c098ddea4a2e57aeb8ec0b1830622c87bcb81ac88410c6a90ee9a07b989ea2cfd766c30cb2fe245869124a095ff2219c9
Nailart
eng_pm_Top-No-Wipe-HARD-GLASS-8ml-964_1
Pealisgeelid
Foto 0006
Tarvikud
MAKEAR_TIPS_BOX_S49
Värvgeellakid
eng_pm_Cleaner-125-ml-364_1
Professionaalsed vedelikud
kanga viil
Viilid/ poleerid

Geelküüned ja kunstküüned

Oma küünte ilu ja tervise eest hoolitsemine on iga naise enesekindluse alustala. Just sellepärast oleme e-poes kokku kogunud erinevate kunstküünte brändide kvaliteetsed tooted, mis on mõeldud just küüntehniku vajaduste rahuldamiseks. Meie laiast valikust leiate kõik vajaliku, alates küünelakkidest ja viilidest kuni küüneõlide ning hoolduskomplektideni. Tippkvaliteediga toodetega tagate küüntele parima hoolduse, et need näeksid alati kaunid ja terve välimusega välja.
GEELKÜÜNED
Geelküüned on populaarne valik neile, kes soovivad oma küünte väljanägemist ja vastupidavust parandada. Need on eriti kasulikud inimestele, kelle naturaalsed küüned on nõrgad või kergesti murduvad. Geelküüned pakuvad võimalust saavutada kaunis ja vastupidav maniküür, mis kestab kauem kui tavaline küünelakk. Salon-kaupluses on geelküünte tegemiseks väga laialdane valik erinevaid materjale, mis sobivad ka kõige nõudlikumale küünetehnikule kui ka kliendile. On vedela viskoossusega geele ja on ka mittevalguvaid ehk tikstroopseid. On viilimisvabad võimalused geelküünte ehitamiseks kui ka võistlusküünte tarbeks ehitusgeele.
GEELLAKKIMINE
Geellakkimine on mõeldud neile, kes soovivad kauakestvat ja vastupidavat hübriidküünelakki, mis ei kulu ega kooru nii kiiresti kui tavaline küünelakk. See sobib eriti hästi neile, kellel on nõrgad või lõhenevad küüned, kuna geellakk kaitseb ja tugevdab küüneplaati. Samuti on geellakkimine populaarne valik nende seas, kes soovivad vältida igapäevast küünte lakkimise vaeva ning saada kauakestvat ja professionaalset tulemust. Kui geelküüned ei ole sobilikud on see väga hea alternatiiv
BIAB-MANIKÜÜR
BIAB (Builder in a Bottle) maniküür on uuenduslik kunstküünte teenus. Teenust kutsutakse sageli ka modelleeritud geellaki nimetuse all.  See on eriti kasulik neile, kes soovivad kiiret ja tõhusat lahendust tugevate ning loomuliku välimusega küünte loomiseks. BIAB maniküüris kasutatakse spetsiaalset ehitusgeeli pudelis ja modelleerimistehnikat, mis on oluliselt kiirem ja ei vaja eraldi viilimist. Hea alternatiiv klassikalistele geelküüntele ja neile, kes ei soovi pikki geelküüsi.

Kunstküünte hoolduseks vajaminevaid tooteid valides on oluline arvestada mitme kriteeriumiga, et tagada küünte tervis ja ilus välimus. Alljärgnevalt toome välja mõned nõuanded, mida arvestada kunstküüne hooldustooteid valides:
Kunstküünte toodete kvaliteet ja maine
Valige tuntud ja tunnustatud brändide tooteid, mis on end tõestanud kvaliteetsete ja usaldusväärsete vahenditena. Hind vs. kvaliteet, kuigi hea kvaliteediga tooted võivad olla kallimad, on investeerimine kvaliteeti sageli seda väärt. Kvaliteetsed tooted kestavad kauem ja annavad paremaid tulemusi. Lugege teiste kasutajate tagasisidet ja arvustusi, et saada parem ülevaade toote kvaliteedist ja tõhususest.
Koostisosad ja tundlikkus
Lugege toote koostisosi ja eelistage tooteid, mis ei sisalda kahjulikke kemikaale, näiteks formaldehüüdi, tolueeni ja dibutüülftalaati. Kui teil on tundlik nahk või esineb allergiaid, otsige hüpoallergeenseid või õrnade koostisosadega tooteid. Salonkaupluses on suurem enamus küünehooldustooteid hüpoallergeensed.
Küünetüüp ja otstarve
Valige tooted vastavalt oma küünetüübile. Kui teil on õhukesed või nõrgad küüned, otsige tooteid, mis on mõeldud nende tugevdamiseks. Mõelge hoolikalt, mida vajate. Kas vajate geellakki, akrüülgeeli, ehitusgeeli või midagi muud? Valik sõltub teie eelistustest ja vajadustest. Kokkusobivus, kui kasutate mitu erinevat toodet (näiteks aluslakki, värvi ja pealislakki), veenduge, et need oleksid omavahel kokkusobivad.
Eemaldamine
Mõelge ka sellele, kuidas materjali eemaldada. Oluline on tagada, et kunstküünte eemaldamine oleks võimalikult õrn ja küüsi kahjustamata. Geellakkimises on võimalik enamasti leotada materjal küünelt maha. Geelküünte puhul tuleks materjal ohutult maha viilida. Pärast kunstküünte (materjali) eemaldust on kliendile oluline küünetugevdajate kaasamüük. Meil on selleks ideaalne toode CND Rescue Rxx, mis on keratiinipõhine ning taastab küünte heaolu märgatavalt 2-2 nädala jooksul.
Hooldustooted nii naturaalsele küünele kui kunstküünele
Küüneõlid, mis on mõeldud niisutamiseks ja tugevdamiseks ning aitavad parandada (kaudselt) kunstküünte püsivust ja hoiavad küüneümbruse niisutatuna ja tervena. Õli regulaarne kasutamine aitab hoida küünenaha pehme, niisutatuna ja tervena ning kaitseb seda kuivamise ja lõhenemise eest. Küüneõlide kasutamine mõjutab otseselt naturaalse küüneplaadi elastsust ja painduvust, mis on oluline ka geelküünte kui ka geellakkimise püsivusel.
Disainitooted kunstküüntele
Disainitooted mängivad olulist rolli kunstküünte maailmas mitmel põhjusel. Esiteks võimaldavad need kunstküünte loojatel näidata oma loovust ja individuaalsust, pakkudes laia valikut värve, sära, tekstuure ja kujundeid. See võimaldab neil luua unikaalseid ja isikupäraseid küünedisaine. Teiseks aitavad disainitooted säilitada kliendirahulolu, pakkudes klientidele kohandatud disaine, mis sobivad nende stiili ja eelistustega. Kaunid ja originaalsed disainid aitavad luua positiivset mainet ning meelitada rohkem kliente. Salonkaupluses müüdavad disainitooted võimaldavad küünetehnikutel jälgida viimaseid trende ja pakkuda oma klientidele ajakohaseid ja moekaid disaine. See aitab säilitada klientide huvi ning tagada püsikliendibaasi. Vaata Salonkaupluse kõige trendikamaid Nailart tooteid siit lingilt.

Millised on kõige populaarsemad tooted kategoorias - küünehooldus?


Miks osta Salonkauplus veebipoest?

Salonkauplus pakub mitmeid eeliseid, mis muudavad parimaks valikuks küünehooldustoodete ostmisel. Siin on mõned põhjused, miks valida Salonkauplus oma kunstküünte (geelküüned)  hooldamise e-poeks:
  • Professionaalsus
Salonkauplus on keskendunud spetsiaalselt professionaalsetele toodetele, mis tähendab, et kõik tooted on hoolikalt valitud, et tagada nende kvaliteet ja efektiivsus.
  • Lai valik
Olles spetsialiseerunud just küünehooldusele, on Salonkauplusel lai ja põhjalik valik tooteid alates küünelakkidest lõpetades ehitusgeelidest, mis rahuldavad kõikide klientide vajadusi, olgu tegemist siis professionaalide või kodukasutajatega.
  • Usaldusväärsus
Kui ostate Salonkauplusest, teate, et saate autentseid ja originaalseid tooteid, mis on turvalised ja tõestatud efektiivsusega.
  • Ekspertide nõuanded
Salonkauplus pakub sageli konsultatsioone ja nõuandeid, aidates klientidel valida endale sobivaimaid tooteid ning jagades samuti uusimaid trende ja näpunäiteid.
  • Kiire ja mugav kohaletoimetamine
Tänu e-poe formaadile on ostlemine lihtne ja tooted jõuavad kiiresti otse teie ukseni, säästes aega ja vaeva.
  • Klienditugi
Hea e-pood pakub tugevat kliendituge, olgu selleks siis küsimuste vastamine, tagasiside võtmine või toodete tagastamisega seotud probleemide lahendamine.
  • Erinevad maksevõimalused
Mugavad ja turvalised makselahendused muudavad ostlemise lihtsaks ja muretuks.