JUMESTUS

hollywood-gold-spray-viso-oro-24kt-lr-wonder-company
Meigifiksaator
51nFzTsB1zL
Meigieemaldusvahendid
ORJENA BB-KREEM
Jumestuskreemid ja meigipõhi
peitekreem
Konsiiler/peitekreem
ZA262_1.jpg
Kontuurimine
CI076_1.jpg
Puudrid
CHEEK-FREAK_4.png
Põsepunad
GV014
Huuled
YOKO & JOHN 01
Silmad
EP017
Kulmud
01-powder-brush.jpg.webp
Meigitarvikud

Mia Cosmeticsi lugu

Asutamine ja Põhimõtted

Mia Cosmetics asutas Luigi D'Amore koos ilu- ja kosmeetikatööstuse professionaalide meeskonnaga. Nende oskuste abil on loodud kõrgekvaliteediliste toodete rida. Ettevõte asub Itaalias, mis peegeldub igas tootes nähtavas detailide tähelepanus. Mia Cosmetics on pühendunud kontrollitud, julmusevabade koostisosade kasutamisele, mis ei ole piiratud soo, vanuse või rassi järgi, edendades mitmekesisust ja kaasatust.

Missioon

Mia Cosmeticsi eesmärk on kujundada ja luua ainulaadseid ja jäljendamatuid kosmeetikatooteid, mis suudavad tõsta esile ja tähistada ilu igas aspektis ilma eelarvamuste ja piirideta: me soovime väljakutset ilu definitsioonile, julgustada autentsust ja tähistada mitmekesisust. "Teie Itaalia Ilu" on loosung, mis rõhutab Mia Cosmeticsi identiteeti, mis on juurdunud Made in Italy'sse. Missioon põhineb lugematutel ja uuenduslikel esitluslahendustel, mis võimaldavad tarbijal valida laia tootevaliku seast, mida pidevalt rikastatakse uute turuletulekute ja hooajaliste kollektsioonidega.

Visioon

Olla üks Made in Italy maailma saadikutest, levitades ettevõtte väärtusi, tugevdades brändi identiteeti ja ühtlustades individuaalseid ja grupi eesmärke, tagades, et töötajad, jaemüüjad, meigikunstnikud, rahvusvahelised edasimüüjad, kuulates klientide vajadusi, tunnevad end Mia maailma lahutamatu osana, et saada brändi parimateks saadikuteks.

Mia Disainitud Kosmeetika

Mia Cosmetics pakub laia valikut tooteid, mis on koondatud kahe samade põhimõtetega brändi alla:
  • Mia Makeup: näo-, silma- ja huulemeigitooteid, millest igaüks on formuleeritud vastavalt iga nahatüübi ja isiksuse vajadustele. Huulepulkadest ripsmetuššideni on iga toode loodud hoolikalt ja detailidele tähelepanu pöörates, et pakkuda veatut välimust.
  • Mia Proskin: igapäevase ilurutiini kosmeetikatooted, mis on mõeldud näo ja keha puuduste vastu võitlemiseks. Kreemid, seerumid ja maskid, mis on loodud vananemise või vanuse- ja päikeselaikude tõhusaks vastu võitlemiseks. Tooted on formuleeritud Itaalia kosmeetikatööstuse viimaste leidudega, et alati tagada efektiivsed ja nähtavad tulemused.

Mia Väärtused

"Teie Itaalia Ilu": Mia Cosmeticsi loosung hõlmab kõiki brändi väärtusi. Vahemere ilu manifestina on Mia alates 2015. aastast saanud kogu maailma naiste ja meeste ilu liitlaseks. Kui otsite ilutooteid, mis peegeldavad tugevat Itaalia isikupära, olete õiges kohas. Mia Cosmetics sünonüüm kõrgekvaliteedilistele kosmeetikatoodetele, mis on täielikult disainitud ja valmistatud Itaalias. Mia Cosmeticsi loosung "Teie Itaalia Ilu" ei saaks olla asjakohasem.