Klient, pane tähele ehk kas Sinu küünetehnik on hoolas?

KLIENT, PANE TÄHELE!

Tunnistuste arvukus seinal ja tööstaaž ei ole märk professionaalsusest. Eriti hull kombinatsioon on minu meelest veel pikk tööstaaž ja mõttemaailm “kellele neid koolitusi/kursusi on vaja”. Siikohal ma ei räägi NailArti valdkonnast, vaid reaalsetest tehnilistest koolitustest.

Klient, pane tähele!

PANE TÄHELE, KAS KÄTELE TEOSTATAKSE ANTISEPTIKAT?

Tänapäeval on kaunis normaalne, et enne teenuse osutamist, peseb klient käed mustusest puhtaks ning seejärel kasutab küünetehnik nii enda kui ka kliendi kätel antiseptikat.

Kas ka Sinu teenuse juures on see normaalsus?

PANE TÄHELE, KAS TÖÖLAUD ON EELMISEST KLIENDIST PUHAS?

Enne, kui istet võtad, veendu et laud, tolmuimur, laualamp ja muud tööpinnal asetsevad esemed oleks puhtad eelmiste klientide küünetolmust. Ka erinevast kangast rätikute kasutamine töölaual ei ole puhtuse märgiks, kui just(!) seda ei vahetata pärast igat küünehooldust ning ei asendata uue puhta rätikuga. Küünetehniku laual asetsevad ainult(!) tehnika ning käetugi. Äärmisel juhul antiseptika pudel või/ja kreem. Küüneviilide hoiustamine tehniku laual purkides, küünenahatangid üle ääre rippumas on kole kuubis.

Kas Sinu küünetehnik teeb seda?

PANE TÄHELE, KAS TÖÖVAHENDID ON PUHTAD?

Sinu küünetehnik peaks puhastama oma töövahendeid iga kliendi järelt. Aamen! See tähendab, et antud komplekt, millega Sinu küüsi hooldatakse, peab olema pestud, desinfitseeritud ja ka steriliseeritud. Puhtasse komplekti kuulub: tolmuhari (jah, ka tolmuhari peab olema pestud!), viil, metallinstrumendid ja puuriotsikud. Piisavaks puhastuseks ei loe ma tolmuharjaga vahenditelt üleliigse tolmu harjamist ning spreipudelist desinfitseeriva ainega üle pihustamist kliendi silme ees. Korralik töövahendite puhastus on aeganõudev ning kindlasti ei saa see võimalikuks 2-5 minutiga.

Kas Sinu küünetehnik teeb seda?

PANE TÄHELE, KAS ÜHEKORDSED VAHENDID ON IKKA ÜHEKORDSEKS KASUTAMISEKS?

Ühekordseteks vahenditeks on: kummikindad(!), medistiiniline tolmumask (  need kaks on tegelikult tehniku enda huvides), puupulgad, vatid, kõikvõimalikud kangast/paberist rätid, vahetatavate kleepsudega viilid.

Kas Sinu küünetehnik teeb seda?

Tänud.

Kristel