EL205_1.jpg
EL205_2.jpg
EL205_3.jpg
EL205_4.jpg
EL205_5.jpg
EL205_1.jpg
EL205_2.jpg
EL205_3.jpg
EL205_4.jpg
EL205_5.jpg

MIA Makeup SCRIPTOUS ULTRAFINE EYELINER, veekindel silmalainer

11,90

Scriptous veekindel silmalainer ei ole lihtsalt meigitoode, vaid loovuse tööriist, mis ühendab endas kalligraafilise täpsuse ja meigi kunsti. Selle sügav matt viimistlus ja ainulaadne täitesulepead meenutav käepide võimaldavad teil luua erinevaid stiile - alates peentest ja täpsetest joontest, mis pikendavad ja rõhutavad silmakuju, kuni kunstiliste ja detailsete meigilahendusteni.

Laos

Tootekood EL205

Kategooriad: ,

Kaasaegsete kalligraafia pliiatsite kontseptsiooni rakendamine kosmeetikatoodetes on loonud toote, mille abil saate luua mitmekesise välimuse. Olgu see kauakestev kassisilma välimus või lihtsam meik, Scriptous veekindel silmalainer püsib veatuna.

Eriti sobilik professionaalsetele meigikunstnikele, Scriptous silmalainer pakub siledat ja täidlast joont, säilitades oma intensiivsuse isegi kreemjate lauvärvide peal. Vedela tekstuuriga ja ülimalt mitmekülgse viltotsaga, see parabeenidevaba silmapliiats on tõeline avastus igale meigihuvilisele.

Kasutusjuhised: Alustage joone tõmbamist ripsmepiiri alaosast, liikudes sisenurgast välisnurga suunas, järgides teie silma loomulikku kuju. Võimalik luua nii peeneid kui ka julgeid ja detailseid jooni.

Arvustused

Arvustusi veel pole

Lisa arvustus
MIA Makeup SCRIPTOUS ULTRAFINE EYELINER, veekindel silmalainer MIA Makeup SCRIPTOUS ULTRAFINE EYELINER, veekindel silmalainer
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required